Smutne słowa w Dzień Dobry TVN. Gwiazda już nie nosi obrączki

Smutne słowa w Dzień Dobry TVN. Gwiazda już nie nosi obrączki Źródło: YouTube - TVN Style

DDTVN należy do programów, w którym często goszczą gwiazdy znane na całą Polskę. Jedna z nich postanowiła opowiedzieć o poruszającej sytuacji, która przytrafiła jej się jakiś czas temu. Chodzi o obrączkę celebrytki, która zniknęła z jej palca.

DDTVN często przedstawia losy gwiazd ze świata polskiego show-biznesu. Wielokrotnie opowiadają one o swoim życiu prywatnym, co niewątpliwie interesuje bardzo wielu Polaków. Widzowie nie kryją, że podoba im się format prowadzenia popularnej telewizji śniadaniowej. Czasami dochodzi do szokujących wyznań, które sprawiają, że oglądający głośno dyskutują o tym, co mogli usłyszeć.

Jedna z gwiazd, która tego dnia pojawiła się na kanapie popularnej telewizji śniadaniowej, postanowiła odnieść się do ostatnich wydarzeń ze swojego życia. Kobieta zdecydowała się również na wyznanie, które z pewnością zdziwi wiele osób. Niewiele osób mogło spodziewać się tak szczerych słów na temat tego, co przytrafiło się celebrytce w ostatnim czasie.

DDTVN przedstawił rozmowę ze znaną prezenterką

Na kanapie DDTVN zasiadła Izabela Janachowska, jedna z najbardziej znanych prezenterek w naszym kraju. Kobieta wypowiedziała się na temat tego, co niebawem przydarzy się w jej życiu. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że gwiazda telewizji TVN Style niebawem zostanie matką. O jej ciąży wiadomo było już od kilku miesięcy, gdy wraz z małżonkiem poinformowała o niej na Instagramie.

Gdy doszło do ślubu Janachowskiej z Krzysztofem Jabłońskim momentalnie pojawiły się spekulacje dotyczące domniemanej ciąży gwiazdy telewizji. Nigdy nie ukrywała ona, że chciałaby mieć dziecko w najbliższej przyszłości. Fani zareagowali na tę wiadomość bardzo pozytywnie, ciesząc się wraz z twarzą telewizji TVN. Wydawało się wówczas, że nie może ona być już bardziej szczęśliwa.

Widzowie zaniepokoili się, gdy w popularnym programie zauważyli, ze Izabela Janachowska nie nosi obrączki. Rozpoczęły się spekulacje na temat jej możliwego konfliktu z małżonkiem, który byłby fatalną wiadomością tuż przed porodem. Niektórzy zaczęli nawet pisać o możliwym rozstaniu.

DDTVN pokazał widzom rozmowę z Izabelą Janachowską

Kobieta postanowiła jednoznacznie odciąć się od wszystkich plotek i skomentowała wiadomości tworzone przez internautów. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości w tej sprawie, w związku z czym możemy być niemal pewni, że poznaliśmy wyjaśnienie całej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niestety obrączka już na mnie nie pasuje. Zrobiła się za ciasna i musiałam ją odłożyć - mówi Janachowska, odnosząc się do swojej ciąży i do tego, że jej ciało zmieniło się. Jeszcze niedawno mogła nosić obrączkę, jednak w ostatnich tygodniach ciąży trzeba było zdjąć ją, bo stało się to uciążliwe. Wiele wskazuje na to, że plotki o rozstaniu były zdecydowanie przesadzone.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ! 
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  5. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  6. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News