Filip Chajzer publicznie zmieszany z błotem. Nie miała dla niego litości

Filip Chajzer publicznie zmieszany z błotem. Nie miała dla niego litości Źródło: youtube.com/Plejada

DDTVN pozwoliło Filipowi Chajzerowi zaistnieć w świadomości widzów. Niestety od listopada ubiegłego roku, czyli od momentu wyemitowania najbardziej kontrowersyjnego odcinka "Ameryka Express", gwiazdor jest bardzo mocno krytykowany. Teraz do sprawy postanowiła odnieść się Magdalena Środa. Jej zdaniem Filip Chajzer ma poważne powody do wstydu.

Gwiazdor DDTVN w dalszym ciągu znajduje się w centrum niemałego skandalu. Pod koniec zeszłego roku Filip Chajzer, Tomasz Karolak i Jakub Urbański dostali od producentów "Ameryka Express" zadanie, do którego realizacji pospieszyli z wielkim entuzjazmem. Polegało ono na podjęciu próby zdobycia trzech pocałunków od mieszkanek Limy, stolicy Peru. Program natychmiast wywołał wiele kontrowersji, zwłaszcza sformułowanie, że uczestnicy mogli używać podstępu oraz nawet przemocy, by osiągnąć cel.

Do sprawy odniosła się również Magdalena Środa, znana opinii publicznej z głośnego krytykowania Kościoła, obarczając go winą za zniewalanie kobiet oraz nazywanie współczesnej rzeczywistości blokującą postęp "męską kulturą gwałtu". Jej zdaniem takie zachowanie powinno skończyć się wyrokiem sądowym

Gwiazdor DDTVN w ogniu krytyki

W takim właśnie kierunku rozwija się stopniowo ta sprawa, z czego Magdalena Środa nie kryje zadowolenia.

- Biali mężczyźni, bo w tym przypadku element rasowy też gra rolę, pokazują światu, jak świetnie bawią się uprzedmiotowiając kobiety z innej, zapewne, według nich gorszej kultury. W Szwecji czy USA na takie zachowania by sobie nie pozwolili. Tam kobiety mają prawa. Ale w Peru, jak się okazuje, też, tyle że biali celebryci tego nie wiedzą. Mężczyznom w ogóle się wydaje, że zaczepianie, klepanie czy macanie sprawia kobietom wielką przyjemność. Ciekawa jestem, czy panowie Chajzer i Karolak chcieliby, żeby ich córki były macane na ulicy przez rozwydrzonych celebrytów. Nie sądzę - powiedziała w rozmowie z Faktem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszej części, porównuje to, co się stało w Limie do swoich interpretacji rzeczywistości:

- Wielu mężczyznom wydaje się ciągle, że kobiety stanowią ich własność, że świat jest jak wielki kurnik, w którym pełnią rolę kogucich władców. Nie jest. Poza tym to zawiadomienie i debata wokół niego może dobrze wpłynąć na wizerunek samych mężczyzn (...) Obecny rząd i Kościół pokazują, że kobieta jest czymś gorszym, że można pozbawić ją praw, ze jej powołaniem jest rodzić i względnie być komplementowaną i macaną. Programy typu reality show uprzedmiotowiają i kobiety i mężczyzn, choć nie musza - tłumaczy.

Najprawdopodobniej dziennikarz znany z DDTVN i inni uczestnicy wcześniej wspomnianego programu wkrótce odpowiedzą karnie. Nawet jeśli sprawa skończy się tylko na upomnieniu, nie odbije się to dobrze na ich reputacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

źródło: pudelek

Następny artykuł