DDTVN od swojej premiery w 2005 roku gości najpopularniejsze polskie gwiazdy. Nierzadko wyjawiają one prowadzącym największe sekrety oraz pokazują całkowicie prywatną stronę. Kiedy w programie pojawiła się jednak Edyta Górniak, której towarzyszył syn, wielu widzów zaczęło krytykować gwiazdę. Czym piosenkarka naraziła się publiczności?

DDVTN jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów formatów śniadaniowych w polskiej telewizji. Ogromny sukces program zawdzięcza zapewne zainteresowaniu ze strony krajowych celebrytów, którzy chętnie pojawiają się na kanapach w studiu nagrań.

Edyta Górniak zadziwiła widzów DDTVN

Jednymi z ostatnich gości „Dzień Dobry TVN” okazali się Edyta Górniak oraz jej syn, Allan Krupa. Nastolatek opowiedział prowadzącym o swoich planach na zawodową przyszłość, które ewidentnie nie podobają się znanej matce.

Wokalistka zdecydowanie wolałaby bowiem, aby chłopak poszedł w jej ślady i zrobił karierę w show-biznesie. Allan nie jest jednak zainteresowany podobnym scenariuszem.

– Od zawsze miałem pasję do muzyki i ten wybór był najtrudniejszy w moim życiu. Musiałem wybrać pomiędzy moją największą pasją, a poświęceniem siebie na jakiś cel. Z tego co wywnioskowałem, poświęcenie się dla czegoś, za co walczyli inni ludzie, to największy honor jaki można mieć. Obecnie chodzę do kadeckiego liceum i jestem przygotowywany do służby wojskowej. Chcę zostać zawodowym żołnierzem. (…) Chcę iść na kierunek snajperski, zawsze odczuwałem, że chcę być snajperem – ujawnił bardzo szczerze syn Edyty Górniak, która zdecydowała się wyrazić własną opinię na temat planów Allana.

Edyta Górniak zmartwiona pomysłem syna na przyszłość

– Cały czas mam nadzieję, że mi się to trochę jednak wydaje. Że coś się zmieni. Zawsze starałam się wspierać go. Chciał być strażakiem, potem piłka nożna, potem mocno militaria i muzyka równolegle. Zastanawiałam się, gdzie to będzie zmierzało. W Los Angeles była tylko muzyka, militaria tylko na obozach. Nie spodziewałam się, że jak wrócimy do Polski to zostaniemy tu na stałe, bo on znajdzie szkołę – wyjawiła otwarcie wokalistka na kanapach DDTVN, za co spadła na nią jednak spora krytyka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

Wielu fanów twierdzi bowiem, że Edyta Górniak nie powinna podchodzić do planów syna w tak sceptyczny sposób, a wspierać go w dojrzałych wyborach. Zapewniają bowiem, iż namawianie dziecka na konkretną ścieżkę kariery nie skończy się zapewne dobrze i może pozbawić go prawdziwego szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Voice of Poland! Gwiazdor dostał szału, uczestnicy byli przerażeni
  2. Ile zarabia Anna Starmach? Zarobki w Master Chef to fortuna
  3. Gwiazdy hitowego serialu Polsatu spotkały się w sądzie. Burza w mediach
  4. Zwyrodnialcy! Nastolatki spaliły żywcem szczeniaki! Pochwalili się tym w sieci
  5. O tym mówi już cała Polska. Mocne słowa Gessler o śmiertelnej chorobie

Czy słuchasz Edyty Górniak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka