Gwiazda DDTVN Dorota Wellman ujawniła co robi o 3 w nocy. Można się mocno zdziwić

Gwiazda DDTVN Dorota Wellman ujawniła co robi o 3 w nocy. Można się mocno zdziwić Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Prowadząca DDTVN podzieliła się interesującym szczegółem ze swojego życia prywatnego. Popularna dziennikarka zdradziła, co zdarza jej się robić w środku nocy. Tego nie spodziewał się chyba nikt.

Gwiazda DDTVN podzieliła się zaskakującą informacją. Tym razem dziennikarka, prezenterka i producentka programów radiowych i telewizyjnych podzieliła się informacjami ze swojego życia prywatnego. Dla wielu osób okażą się one bardzo dużym zaskoczeniem.

Dorota Wellman jest nie tylko popularną i cenioną dziennikarką, ale również spełnioną matką. Mnóstwo rodzicielek może pozazdrościć wyjątkowej więzi, jaka łączy ją z dorosłym synem Kubą. Przez wiele lat udało im się wypracować bardzo przyjacielskie relacje i do dziś bardzo często ze sobą rozmawiają. Ich konwersacje potrafią trwać naprawdę długo. 

Prowadząca DDTVN zdradziła, co robi o 3 w nocy

Ostatnio popularna prowadząca DDTVN zdradziła, co zdarza jej się robić w środku nocy. Dziennikarka opowiedziała o tym w jednym z wywiadów.

- Zdarza nam się, że siadamy sobie z Kubą przy butelce wina. Potrafimy tak siedzieć i rozmawiać, pijąc to wino do trzeciej rano. Naprawdę uwielbiam te chwile. To takie nasze pewnego rodzaju nocne Polaków rozmowy – wyznała Dorota Wellman.

58-letnia dziennikarka i jej 26-letni syn wciąż doskonale się dogadują. Ich relacja jest zupełnie wyjątkowa. Nie każda matka znajduje w swoim dorosłym dziecku tak dobrego i wiernego rozmówcę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dorota Wellman spędza czas z synem nie tylko przy winie

Dziennikarka i jej syn potrafią się świetnie bawić w wielu innych sytuacjach. Jeśli nie mają ochoty na nocne rozmowy do 3 nad ranem, to wybierają inne wspólne aktywności. Oboje uwielbiają kino. Prowadząca DDTVN przyznaje, że filmowy gust jej syna jest dość specyficzny. Kuba nie zniechęca się i organizuje mamie nocne maratony czeskich filmów.

- Pod koniec ja już ledwo patrzę na ekran, a Kuba szturcha mnie i mówi: „Mamo, nie zasypiaj!” – wyznaje gwiazda DDTVN. Najwyraźniej nocne aktywności dają się we znaki.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Fakt

Następny artykuł