Bez nazwy-1
screen/youtube/tvnpl
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Oszalała?! BEZCZELNE pytanie dziennikarki DDTVN do gościa

DDTVN to bez wątpienia ulubiony poranny magazyn wszystkich Polaków. Program cieszy się ogromną oglądalnością dzięki dobrze dobranym prowadzącym, różnorodności poruszanych tematów oraz licznym gościom, którzy urozmaicają każdy odcinek. W ostatnim jednak doszło do zaskakującej sytuacji, której nikt się nie spodziewał. 

DDTVN od wielu lat urozmaica poranki milionów Polaków. Chętnie oglądamy rozmowy z celebrytami oraz ludźmi show-biznesu zabierają głos w wielu tematach, którymi w ostatnim czasie żyje nasz kraj. Doceniany przez widzów jest również idealny dobór prowadzących, którzy w przeważającej większości są profesjonalni i doskonale wiedzą co robić, by osoby przed telewizorami były zadowolone. W ostatnim odcinku porannego show TVN doszło jednak do sytuacji, która z pewnością nie była zaplanowana i nieco wstrząsnęła osobami zasiadającymi na kanapach. Jedna z prowadzących zdecydowała się zadać gościowi bezczelne, intymne pytanie, a wszystko na oczach jego dziecka.

Bolesne rozstanie Tomasza Oświecińskiego

Gościem DDTVN w ostatnim odcinku był znany z filmów Patryka Vegi Tomasz Oświeciński. Ostatnie lata są wyjątkowo pomyślne dla jego kariery: stał się rozpoznawalny i udało mu się zarobić imponujące pieniądze, nic więc dziwnego, że zaczął również bardziej interesować wszystkich Polaków. Mężczyzna dwa lata temu rozwiódł się ze swoją żoną, jednak jakiś czas temu oświadczył, iż wrócił do byłej ukochanej. Przyczynić się do tego miała w głównym stopniu ich córka, która od dawna starała się robić wszystko, by przekonać rodziców do ponownego zjednoczenia rodziny. Nikt jednak nie spodziewał się, że może to być powód do bezczelnego ataku ze strony prowadzącej.

DDTVN: Bezczelne pytanie Magdy Mołek

Gospodarze odcinka dowiedzieli się, iż przerwa w małżeństwie gościa trwała aż dwa lata, po tej informacji jednak Magda Mołek zadała pytanie, które zburzyło całą pozytywną atmosferę, która do tej pory panowała w studiu. - Takie zmarnowane dwa lata. Dobrze się bawiłeś? - kąśliwie zapytała prowadząca. Reakcją na tak specyficzne i ostre pytanie była niezręczna cisza, zakłopotanie i wymuszony śmiech Oświecińskiego, który przecież na kanapie siedział wraz z rodziną. Powszechnie wiadomo, że będąc ponownie singlem spotykał się z kobietami, jednak to z pewnością nie temat, który chciałby omawiać w obecności córki i żony, z którą niedawno się pogodził.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
- Nie chodzi o to. Chodzi o to, że dużo nam to pokazało. Jesteśmy teraz innymi ludźmi [...] Musiało coś trzasnąć, żeby było lepiej - starał się wyjść z niezręcznej sytuacji zaskoczony mężczyzna. Na szczęście prowadząca DDTVN nie drążyła dalej wątku i temat szybko został zmieniony, niesmak jednak pozostał. Ciężko powiedzieć, co Mołek miała na myśli - chciała zażartować, lecz jej nie wyszło, czy może wbiła szpilę z premedytacją? W każdym razie cała sytuacja wywołała oburzenie również wśród fanów mężczyzny, którzy oglądali program. Pojawiły się komentarze, że przy takim nastawieniu prowadzącej, poranny program powinien prowadzić ktoś inny, a sama Mołek powinna raczej skupić się na własnych problemach osobistych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Córka Wiśniewskiego to dziś prawdziwa księżniczka! Wyrosła na przepiękną dziewczynę
  3. Biedronka przeżyje oblężenie. Nieziemska promocja tylko przez jeden dzień
  4. Skandal w Rossmannie! Potworne
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  6. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News