Widzowie DDTVN dusili płacz! Dramatyczne wyznanie największej polskiej gwiazdy

Widzowie DDTVN dusili płacz! Dramatyczne wyznanie największej polskiej gwiazdy Źródło: Fot. YouTube/Plejada

DDTVN zaprasza do każdego programu największe polskie gwiazdy. Jedną z nich okazała się ostatnio Anna Lewandowska. Trenerka podzieliła się w widzami bardzo szczerym wyznaniem, które naprawdę nimi wstrząsnęło. Żona piłkarza ma za sobą bowiem niezwykle trudny czas.

DDTVN jest jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków formatów śniadaniowych. Poza lekkimi, rozrywkowymi tematami producenci starają się więc także poruszać na wizji mniej zabawne wątki, które często skłaniają fanów do poważnych przemyśleń.

Anna Lewandowska zaskoczyła w DDTVN szczerymi słowami o swych krytykach

Tak właśnie stało się w przypadku wyznań, na jakie w programie zdecydowała się Anna Lewandowska. Znana trenerka i autorka bloga ujawniła, że jej rodzina musi na co dzień zmagać się z gigantyczną krytyką. Chociaż sama gwiazda zdaje się coraz lepiej sobie z nią radzić, doskonale wie, jak bardzo bolą i krzywdzą gorzkie słowa opinii publicznej. Jej otwartość w dzieleniu się z widzami swymi smutkami skłoniła wielu z nich do uronienia łzy. - Mierze się z tym na co dzień. Ostatnich kilka miesięcy potwierdziło to u nas, że prawdziwych przyjaciół to my mamy. Działamy w zgodzie z własnym sercem, z pewną pokorą, z dobrocią. Był taki okres w naszym życiu, że rzeczywiście obraz sytuacji nam też pokazał, kto jest z nami naprawdę. Ja sobie radzę, ja sobie generalnie radzę, to jest kwestia nastawienia i pewnej dojrzałości - wyznała Anna Lewandowska, ujawniając także, że największa, bardzo dotkliwa krytyka spadła na nią oraz męża po ostatnich Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Co zrobi żona Roberta Lewandowska, aby przeciwdziałać internetowemu hejtowi?

Sama trenerka nie zamierza jednak odpuszczać i planuje rozpocząć stanowczą walkę z krytyką. O swoich zamiarach w tej kwestii chętnie opowiedziała właśnie w wywiadzie dla DDTVN, nie szczędząc widowni konkretnych szczegółów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Teraz czuję potrzebę zawalczenia, będę ruszała z kampanią w przyszłym roku. Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób, codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć: „Stop, ja nie hejtuję”, to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić - ujawniła otwarcie popularna wśród Polaków gwiazda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak podłączony do aparatu tlenowego. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Ona już wiedziała? Dziwne zachowanie Przybylskiej sprzed lat
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Dramat Lewandowskiego! Wstrząsające doniesienia, nie zagra w reprezentacji
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News