Śmierć dobiła gwiazdę DDTVN. "Kochałam cię"

Śmierć dobiła gwiazdę DDTVN. "Kochałam cię"

Jedna z największych gwiazd śniadaniowego programu DDTVN pogrążyła się w głębokiej żałobie. Odeszła bowiem jej idolka, którą ceniła za ogromną charyzmę oraz niezaprzeczalny talent. Dziennikarka po raz ostatni wyznała jej swoje szczere uczucie.

Anna Kalczyńska jest uwielbianą przez widzów prowadzącą "Dzień Dobry TVN", która dla programu tworzy także własne materiały. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób, które stały się świadkami bardzo emocjonalnego, symbolicznego pożegnania dziennikarki z Korą.

Gwiazda DDTVN upamiętniła Korę

- Kiedy jako dziewczynka pierwszy raz ją usłyszałam i zobaczyłam, byłam zawstydzona, że tak późno ją poznaję. Takiej odwagi, dzikości, piękna, talentu, elegancji (i... dykcji!!!) nie miał nikt. Po latach przyznała, że za mało korzystała ze świata... takie były czasy, takie miała życie, niełatwe. Więc słuchajmy Kory i kochajmy życie, wykorzystujmy swój czas na maxa! - napisała wyraźnie poruszona Kalczyńska.
- Kochałam Cię i kocham, będę kochać w cudownym śnie... a Ty podróżuj, podróżuj, bo podróżować jest BOSKO - dodała także w emocjonalny sposób dziennikarka stacji TVN.

Nie żyje Kora

Przypomnijmy, że Kora odeszła w sobotę nad ranem. Artystka od 5 lat walczyła z chorobą nowotworową, która ostatecznie niestety ją pokonała. O śmierci wokalistki opinię publiczną poinformował jej mąż. - Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. (…) Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać - napisał zdruzgotany Kamil Sipowicz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć
  2. Fanki Roznerskiego zrozpaczone. Nie mogą się z tym pogodzić
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
Anna Kalczyńska Fot. Instagram/Anna Kalczyńska Kora. TVN Fot. YouTube/Plotek.pl Anna Kalczyńska Fot. Instagram/Anna Kalczyńska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News