Wiadomo już, kto zastąpi Mołek i Mellera. Widzowie DDTVN będą wściekli

Wiadomo już, kto zastąpi Mołek i Mellera. Widzowie DDTVN będą wściekli Źródło: youtube.com/tvnpl

DDTVN rozwścieczyło swoich fanów i wiernych widzów. Po szokującej decyzji o zwolnieniu lubianych prowadzących możliwe jest, że program straci na oglądalności, a poranne odcinki z udziałem tej pary nie będą cieszyć się sympatią. Wiele osób uważa, że nie da się zastąpić tak dobrych prezenterów.

DDTVN może boleśnie odczuć skutki zastąpienia tak lubianej pary prowadzących, jakimi byli Magda Mołek i Marcin Meller. Widzowie nie kryją swojego rozczarowania i złości. Uważają, że nowa para nie dorówna poprzednikom - "tego nie będzie dało się oglądać" twierdzą.

DDTVN traci w oczach swoich widzów

Zaledwie kilka dni temu stacja poinformowała o odejściu z porannego programu Mołek i Mellera. Krótko po tym stało się jasne, kto przejmie ich obowiązki i będzie gościć na ekranach w milionach domów. Wszyscy spodziewali się przemyślanego, dobrego wyboru. Jednak to co zrobiła stacja na długo zostanie zapamiętane. Większość widzów wraz z internautami nie dowierza i nadal uważa, że to mało śmieszny dowcip.

Od 8:00 do 11:00 na ekranach gościć będzie para prowadzących z "Big Brothera", czyli nie kto inny jak psycholog Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer.

- To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie "Big Brother nocą", to żal byłoby rozdzielać taki duet - zdradziła osoba z telewizji.

Niektórzy dziwią się, jak mogli "wspaniale się uzupełniać", skoro od początku spekulowano, że nie przepadają za sobą, co więcej - zostali rozdzieleni przy prowadzeniu nocnej części Big Brothera, ponieważ rzekomo Filip Chajzer dominował nad Ohme i nie miał zamiaru dopuszczać jej do głosu.

Widzowie sypią gromy na młodego Chajzera

Wiele osób nie jest zadowolonych z takiej kolei rzeczy - Filip Chajzer według nich nie nadaje się do roli prowadzącego przez swoje odzywki czy momentami rażącą infantylność, a jednocześnie chęć zdominowania rozmówcy lub współprowadzącego. "Nie chcemy błazenady" - głoszą dziesiątki komentarzy na forach.

- Jeżeli Chajzer to już dzisiaj rezygnuję z oglądania telewizji śniadaniowej w TVN, bo lansować się może gdzie indziej: jego zachowanie i głupie odzywki bardzo mi przeszkadzają - szczerze napisał jeden z widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- O Boże tylko nie Chajzer! Infantylny i głupkowaty, nie może powstrzymać się od śmiechu - załamała się kolejna komentująca.

- "Za Marcina Mellera na wizji zobaczymy Filipa Chajzera" - to jak zamiast masła margaryna... - porównuje następna.

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu