Widzów DDTVN zamurowało. Hanna Lis wyznała na wizji, że przedawkowała

Widzów DDTVN zamurowało. Hanna Lis wyznała na wizji, że przedawkowała Źródło: YouTube - tvnpl

DDTVN gościło dziś jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce, bowiem do tej grupy z pewnością zalicza się Hanna Lis. Gwiazda zdecydowała się na niecodzienne wyznanie. Przyznała, że kiedyś przedawkowała.

DDTVN regularnie przedstawia historie osób ze świata polskiego show-biznesu, którzy w rozmowie z prowadzącymi otwierają się i mówią o tajemnicach, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Gwiazdy wielokrotnie miały okazję zdradzać tam sekrety, o których mówiło się przez długi czas. Tak samo może być tym razem. Wszystko przez bardzo interesującą wypowiedź Hanny Lis.

Jedna z najbardziej znanych dziennikarek w naszym kraju postanowiła wypowiedzieć się na temat pamiętnego wydarzenia ze swojego życia, które wspomina z wielkim bólem do dziś. Jej słowa zaskoczyły wielu widzów DDTVN, którzy nie spodziewali się, że reporterka przed laty przeżyła tak niespotykaną przygodę. Hanna Lis przyznała, że przed laty przedawkowała, co wzbudziło wielkie zainteresowanie, a nieoczekiwanie również rozbawienie.

DDTVN gościło Hannę Lis

Hanna Lis często występuje obecnie w różnych telewizjach, choć sama nie pracuje teraz w żadnej z nic. Znana dziennikarka zajęła się promocją swojej książki kucharskiej, która miała już swoją premierę. To właśnie z tego powodu gwiazda polskiego show-biznesu gościła dziś w znanej telewizji śniadaniowej.

Przy okazji wspomniała zabawną historię z przeszłości, gdy zdarzyło jej się przesadzić z jedzeniem pewnego dania. Okazało się, że miało to ogromny wpływ na jej zdrowie, które mogło ucierpieć przez takie odżywanie się. Gwiazda przytoczyła historię sprzed lat, gdy pracowała przy programie "Bez stylu" w TVN Style.

Hanna Lis wyznała, że zdarzyło jej się przedawkować pewną potrawę

- Ja tam już o dziewiątej rano wsuwałam ośmiorniczki. Nabawiłam się nietolerancji na owoce morza, które kocham i których nie mogę już jeść, ponieważ przedawkowałam - mówiła zła na siebie Hanna Lis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znana dziennikarka nie ukrywała złości na siebie, że nie może już jeść dania, które smakują jej tak bardzo. Z pewnością niegdyś miało to wielki wpływ na jej zdrowie, czego sama nie potrafi wybaczyć sobie aż do dziś, pomimo upływu wielu lat.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: DDTVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu