To pewne! Dawna gwiazda wraca do "M jak Miłość"

To pewne! Dawna gwiazda wraca do "M jak Miłość"

Fani "M jak Miłość" są zachwyceni! Do serialu powraca dawna gwiazda, która może poważnie namieszać w rodzinie Mostowiaków.

Już niedługo na ekranach telewizorów znów będziemy mogli zobaczyć Monikę Krzywkowską. Aktorka ponownie wcieli się w rolę prawniczki, Joli Kaczmarek. O swym powrocie do "M jak Miłość" Krzywkowska poinformowała w rozmowie z "Faktem". Artystka nie ukrywa radości, którą sprawia jej praca na planie serialu.

"M jak Miłość" odzyska gwiazdę

- To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano, czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków - stwierdziła zadowolona aktorka. ZOBACZ TAKŻE: Odtajniono słynny raport KRRiT o TVN24. „Poziom absurdu wybił w kosmos” Krzywkowska zdecydowała się także poinformować o kolejnych zawodowych wyzwaniach, które czekają ją w najbliższym czasie. Jak się bowiem okazuje, pojawi się także w innej, uwielbianej przez widzów produkcji.

Pracowity czas artystki

- Wystąpię też w nowym sezonie „Drugiej szansy”. Gram dziennikarkę Elwirę, która pada ofiarą molestowania seksualnego w redakcji, w której pracuje Monika Borecka - zdradziła aktorka. ZOBACZ TAKŻE: Stało się. Rodzina Wodeckiego podjęła ważną decyzję   Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu