Fani „M jak Miłość” są zachwyceni! Do serialu powraca dawna gwiazda, która może poważnie namieszać w rodzinie Mostowiaków.

Już niedługo na ekranach telewizorów znów będziemy mogli zobaczyć Monikę Krzywkowską. Aktorka ponownie wcieli się w rolę prawniczki, Joli Kaczmarek.

O swym powrocie do „M jak Miłość” Krzywkowska poinformowała w rozmowie z „Faktem”. Artystka nie ukrywa radości, którą sprawia jej praca na planie serialu.

„M jak Miłość” odzyska gwiazdę

– To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano, czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków – stwierdziła zadowolona aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Odtajniono słynny raport KRRiT o TVN24. „Poziom absurdu wybił w kosmos”

Krzywkowska zdecydowała się także poinformować o kolejnych zawodowych wyzwaniach, które czekają ją w najbliższym czasie. Jak się bowiem okazuje, pojawi się także w innej, uwielbianej przez widzów produkcji.

Pracowity czas artystki

– Wystąpię też w nowym sezonie „Drugiej szansy”. Gram dziennikarkę Elwirę, która pada ofiarą molestowania seksualnego w redakcji, w której pracuje Monika Borecka – zdradziła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Stało się. Rodzina Wodeckiego podjęła ważną decyzję

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]


Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!