Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji

Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji Źródło: Materiały Policyjne

Dawidek był najbardziej poszukiwaną osobą w całej Polsce w ciągu ostatnich dni. Ciało dziecka znaleziono w zaroślach obok stawu w okolicach węzła Pruszków. Policja twierdzi, że ma przypuszczenie graniczące z pewnością, że jest to Dawid Żukowski. Dzisiaj dowiemy się wszystkiego, bo odbędzie się sekcja zwłok.

Dawidek zaginął 10 lipca, a ostatnią osobą, z którą najprawdopodobniej przebywał chłopiec, był jego ojciec. Wygląda na to, że cała sprawa, którą żyło ostatnio polskie społeczeństwo, ma swój tragiczny finał. Policja odnalazła bowiem zwłoki dziecka odpowiadające rysopisowi poszukiwanego chłopca. Już dzisiaj poznamy wszystkie odpowiedzi związane z tą zagadką, bo odbędzie się sekcja zwłok

Dawidek najprawdopodobniej nie żyje

Dawidek był poszukiwany przez wszystkich odkąd matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie w nocy 10 lipca. Sprawa poruszyła całą Polskę i wszyscy wierzyli w to, że dziecko odnajdzie się całe i zdrowe. W sobotę policja dokonała odkrycia, które przekreśliło tę nadzieję na szczęśliwy finał. 

Na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, w okolicach węzła Pruszków, znaleziono ciało dziecka. Najprawdopodobniej jest to właśnie Dawid Żukowski. Zwłoki zostaną dzisiaj przewiezione do zakładu medycyny sądowej, w celu dokonania sekcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekcja zwłok dziecka może wiele wyjaśnić

Ciało chłopca znaleziono w zaroślach obok stawu. Mimo zaangażowania kilkuset osób, śmigłowców i dronów zwłoki znalezione zostały dopiero teraz, ponieważ wcześniej akcja poszukiwawcza skupiała się na miejscach, w których była jakakolwiek szansa znaleźć żywego chłopca. 

- Gdy śledczy sprawdzili już wszystkie okoliczne lokalizacje dające szanse na pozytywne zakończenie sprawy, zaczęli brać pod uwagę też czarny scenariusz. Przenieśli poszukiwania na pozostałe miejsca. Właśnie na stawy - tłumaczy jedna z osób, która brała udział w poszukiwaniach. 

Prokuratura podała wczoraj informację o tym, że dzisiaj ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. To dzięki niej poznamy odpowiedzi na dręczące wszystkich pytania. Nadal nie wiadomo bowiem, jak zginął Dawidek. Przez cały czas poszukiwań policja i media skupiały się na różnego rodzaju szczegółach związanych z okolicznościami zaginięcia, sytuacją pomiędzy rodzicami dziecka, a także zeznaniami świadków.

Dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok dostaniemy odpowiedzi na kluczowe pytania i najpewniej poznamy pełny obraz tej tajemniczej sprawy. Śledczy nie kończą jeszcze działań na tym terenie. Chcą ustalić, czy miejsce znalezienia ciała chłopca jest tym samym, w którym został zabity, a także upewnić się, że Paweł Ż. był jedynym sprawcą. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"
  4. Wszystko widać po twarzy. Jeśli palisz papierosy, łatwo cię rozpoznać
  5. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  6. Mama Dawidka ma do Polaków ważną prośbę. Apel rozrywa serce na pół

Źródło: RMF24

 

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu