Polacy linczują mamę Dawidka!

Polacy linczują mamę Dawidka! Źródło: .

Dawid Żukowski po 10-dniowych poszukiwaniach został znaleziony. W trakcie poszukiwań, na światło dzienne wyszło wiele faktów, które wywoływały skrajne reakcje Polaków. Wielu z nich obwinia matkę Dawidka za śmierć swojego dziecka.

Dawid Żukowski swoim zaginięciem wywołał największą akcję poszukiwawczą w historii policji. Do poszukiwań włączały się także inne służby oraz osoby prywatne, które z zapartym tchem śledziły wszystkie doniesienia o poszukiwaniach dziecka. Okazało się, że wiele osób o śmierć Dawidka obwinia jego matkę.

Co Polacy zarzucają mamie Dawidka? Lista oskarżeń jest długa

31-letnia mama Dawida Żukowskiego przeżywa teraz wyjątkowo ciężki okres. 10 dni temu straciła swojego męża, który popełnił samobójstwo, a teraz dowiedziała się, że to najprawdopodobniej on stał za śmiercią jej 5-letniego syna. Policja apelowała o uszanowanie żałoby i spokoju matki. Niestety, wiele osób nie zrozumiało apelu służb.

Matkę Dawidka oskarżano o to, że nie zgłosiła zaginięcia od razu po otrzymaniu od męża SMS-a o treści "Już nigdy nie zobaczysz syna". Zgłoszenie na policji poczyniła dopiero kilka godzin po fakcie. Ponadto wielu internautów zarzuca jej, że nie dopilnowała dziecka i że to dziwne, iż wcześniej nie zauważyła niezrównoważonego zachowania swojego męża. W obronie ciągle nastawionej na ataki mamy Dawidka stanęła ekspertka od psychologii społecznej.

Dawid Żukowski: psycholożka broni jego mamy. "Ludzie oskarżają zawsze słabszego"

Psycholożka Ewa Woydyłło-Osiatyńska powiedziała, że ataki na matkę Dawida Żukowskiego są całkowicie bezpodstawne. To efekt szukania kozła ofiarnego - w momencie, kiedy nie żyje Paweł Ż. nie ma osoby, na której można wylać frustracje związaną z negatywnym zakończeniem sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

- Matka to jest polski chłopiec do bicia. Wyrzutek, na którego wszyscy zwalają winę i tłuką za każde niepowodzenie. Ludzie oskarżają zawsze słabszego, a matka w świadomości Polaków jest właśnie tak postrzegana. [...] Trzeba mieć jakąkolwiek podstawę, żeby po jednej zdawkowej wiadomości pomyśleć: "oho, on może zamordować mi syna!". To nie jest naturalna reakcja. [...] To dziecko nie było krzywdzone, nie było bite, matka się nim opiekowała, więc jakie są podstawy, żeby sądzić, że ona przyłożyła rękę do śmierci swojego dziecka? - wyjaśniła ekspertka.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu