Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji

Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji Źródło: .

Dawid Żukowski jednak został zamordowany? W mediach pojawiła się nieoficjalna informacja o szokującym przełomie w śledztwie, chodzi o znalezienie potencjalnego narzędzia zbrodni. Niewykluczone, że wkrótce poznamy cała prawdę o tej tajemniczej sprawie.

Dawid Żukowski zaginął ponad tydzień temu. Akcja poszukiwawcza, zakrojona na ogromną skalę, nie przyniosła do tej pory rezultatu. Po pięciolatku nie ma śladu. W ostatnich dniach policja analizowała zebrane materiały, a potem wróciła ponownie w teren, by dodatkowo sprawdzić niektóre z kluczowych miejsc. Niewykluczone, że wkrótce dojdzie do przełomu w śledztwie. Nieoficjalne informacje mówią, że służby znalazły narzędzie zbrodni. To oznaczałoby, że ziścił się najgorszy scenariusz.

Dawid Żukowski jednak nie żyje? Nieoficjalne informacje o przełomowym dowodzie

Według portalu "Fakt" policja natrafiła na nowe, przełomowe dowody, które rzucą nowe światło na tajemniczą sprawę zaginionego Dawidka. Kluczowe dla śledztwa przedmioty miały zostać znalezione na Okęciu, w okolicach ogródków działkowych, przez przypadek. "Fakt" podaje, że znalazcą jest mężczyzna, prowadzący indywidualne próby znalezienia zaginionego chłopca.

- Dosyć duże krzaki, mała polanka. Idealne miejsce, żeby coś ukryć. Doszedłem do takiego specyficznego miejsca przy drodze, gdzie ewidentnie były ślady, jakby coś podjechało, zawróciło - relacjonuje "Faktowi" mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, w krzakach znalazł zapakowany w worek kuchenny nóż. Na narzędziu nie było widocznych gołym okiem śladów krwi, znalazca miał zauważyć tylko dwie plamki niewiadomego pochodzenia. Policja nie potwierdza jeszcze informacji o znalezionych dowodach. Trzeba przypomnieć, że wcześniej media informowały, że wyniki badań samochodu i ubrań Pawła Ż., ojca Dawida, wskazywały, że znajduje się na nich krew dziecka. Mogłoby zgadzać się to z teorią o nożu, jako narzędziu zbrodni - oznaczałoby to, że prawdziwy jest najstraszniejszy scenariusz o śmierci dziecka. Analiza śladów wciąż trwa - niewykluczone, że wkrótce usłyszymy oficjalne stanowisko policji i poznamy całą prawdę o tej dramatycznej historii.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu