Jest zdjęcie. To Dawid Żukowski!

Jest zdjęcie. To Dawid Żukowski! Źródło: Fot. Unsplash.com

Dawid Żukowski wciąż nie został znaleziony, mimo trwających od środy poszukiwań. Komenda stołeczna policji opublikowała zdjęcie 5-latka, które zdążyło już obiec Internet.

Dawid Żukowski swoim zaginięciem poruszył Polskę. Cały kraj w ostatnich dniach żyje sprawą zaginięcia 5-latka i z zapartym tchem śledzi kolejne doniesienia na temat poszukiwań chłopca. Komenda stołeczna policji zamieściła zdjęcie z wizerunkiem chłopca, które ma ułatwić poszukiwania. Zaledwie w kilka minut zdjęcie obiegło cały Internet i udostępnione zostało miliony razy. 

Dawid Żukowski wciąż jest poszukiwany przez policję

Stołeczna komenda policji pokazała zdjęcie Dawida Żukowskiego, informując, że nieustannie poszukują go grodziscy funkcjonariusze. Policja podała, że Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Jasne blond włosy zaczesane na prawo. Kiedy ostatni raz widziano chłopca, ubrany był w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy, oraz trampki ze wzorem z postaci z bajki "Zygzakiem McQueenem".

Zdjęcie Dawida Żukowskiego obiegło internet

Zdjęcie poszukiwanego 5-latka obiegło cały Internet. Pojawiło się w największych polskich portalach informacyjnych, nieustannie przewija się także w komunikatach policyjnych. W akcję poszukiwawczą zaangażowano całe okolice Grodziska Mazowieckiego. Fotografia jest udostępniana przez użytkowników w mediach społecznościowych, aby trafić do wszystkich osób, które mogły zobaczyć Dawida Żukowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do akcji poszukiwawczej włączono oddziały specjalistów oraz śmigłowce. Policja poprosiła wszystkie osoby, które mogły widzieć Dawida do 10 lipca, bądź jego ojca, proszą o jak najszybszy kontakt ze służbami porządkowymi. Można wysyłać zgłoszenia anonimowe. Podano następujące numery, pod którymi można udzielić przydatnych informacji: 22 755 60 10, 22 755 60 11, 22 755 60 12, 22 755 60 13, bądź pod standardowym numerem alarmowym 112.

Źródło: Materiały Prasowe Stołecznej Komendy Policji

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Źródło: Materiały Policyjne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News