Nagły zwrot akcji w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawida. Policja musiała to zrobić

Nagły zwrot akcji w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawida. Policja musiała to zrobić Źródło: .

Dawid Żukowski wciąż nie został odnaleziony. Brak postępów sprawił, że policja musiała opublikować wizerunek ojca 5-letniego dziecka, które zaginęło w środę. Jednocześnie zwraca się do ludzi o pomoc - osoby, które widziały tego mężczyznę, proszone są o zgłoszenia.

Dawid Żukowski jest poszukiwany przez policję już drugą dobę. Matka zgłosiła jego zaginięcie o północy ze środy na czwartek. Wcześniej, około 21:00, policja dostała zgłoszenie o samobójcy, który rzucił się pod pociąg. Okazało się, że to ojciec dziecka. Równolegle z poszukiwaniami Dawida trwa dochodzenie, mające wyjaśnić, co stało się między 17:00, gdy ostatni raz widziano dziecko żywe, a samobójstwem. W nadziei na przełom w śledztwie, policja musiała opublikować zdjęcie ojca Dawida.

5-letni Dawid Żukowski wciąż nie został odnaleziony. Opublikowano wizerunek ojca dziecka

Poszukiwania są zakrojone na bardzo szeroką skalę. Funkcjonariusze, ze wsparciem dronów, psów tropiących i helikoptera, przeczesują okolice autostrady na odcinku między Grodziskiem Mazowieckim a warszawskim Okęciem, którą podróżował ojciec z dzieckiem. Działania nie przyniosły jednak jeszcze rezultatu, służby apelują więc o pomoc do osób, które przebywały w środę wieczorem w tamtej okolicy.

Brak przełomu w poszukiwaniach dziecka sprawił, że policja musiała też opublikować wizerunek ojca 5-letniego Dawida Żukowskiego. Mężczyzna był przed śmiercią ubrany w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, koszulkę polo z jasnym kołnierzykiem i beżowe buty. Wszystkich, którzy mogli widzieć tego człowieka, policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Maz. pod numerem telefonu: 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również zgłosić się do najbliższej jednostki policji lub zadzwonić pod numer alarmowy 112.

Śledztwo trwa. Najświeższe doniesienia rzucają nowe światło na tę sprawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem trwa także śledztwo mające ustalić, co wydarzyło się w środę wieczorem przed samobójczą śmiercią ojca. Portal Wirtualna Polska poinformował, że mężczyzna wysłał o 18:50 do matki Dawida smsa o szokującej treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Wcześniej para, która od jakiegoś czasu nie mieszkała ze sobą, miała odbyć rozmowę telefoniczną.

Dwie godziny po wysłaniu tej wiadomości mężczyzna rzucił się pod pociąg. Matka zgłosiła zaginięcie syna o północy - od tego czasu trwają poszukiwania dziecka, póki co udało się znaleźć samochód, którym podróżowali. Policja nie podaje szczegółów dochodzenia. Wcześniej "Super Express" poinformował, że badania samochodu wykazały, iż prawdopodobnie przewożono w nim zwłoki.

Źródło: Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  4. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  6. Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę
  7. Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu  
     

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News