Kuriozalna wpadka na oczach wszystkich. Twarz Dawida Podsiadło zrobiła się blado-zielona

Kuriozalna wpadka na oczach wszystkich. Twarz Dawida Podsiadło zrobiła się blado-zielona Źródło: Screen/Youtube/WodeckiTwistFestiwal

Dawid Podsiadło to niekwestionowany ulubieniec młodego pokolenia. Wokalista jest niezwykle skromną i spokojną osobą, a wiele osób uwielbia jego ambitną muzykę. Podczas jednego z wywiadów twarz piosenkarza zrobiła się blado-zielona. Wszystko przez kuriozalną wpadkę.

Dawid Podsiadło wystąpił ostatnio w "Rezerwacji" Katarzyny Janowskiej. Prezenterka i jej goście rozmawiają o wydarzeniach kulturalnych i pozwalają swoim odbiorcom lepiej zapoznać się ze sztuką. Rozmowa dziennikarki z wokalistą była niezwykle interesująca, jednak uwagę wielu osób zwróciła zupełnie inna rzecz. Wszystko przez blado-zieloną twarz Podsiadło. 

Dawid Podsiadło i kuriozalna wpadka 

Młody artysta przyszedł do programu Katarzyny Janowskiej, aby porozmawiać o istotnych dla niego tematach zawodowych. Wokalista omawiał ważne projekty, które aktualnie stara się realizować. Niestety plany na przyszłość muzyka nie wzbudziły takiego zainteresowania, jak pewna kuriozalna wpadka. Co więcej, nie było w tym żadnej winy samego Dawida Podsiadło

Każdy, kto występuje przed kamerami, musi być dobrze do tego przygotowany - przede wszystkim z wizualnej strony. Ewentualne niedoskonałości cery zakrywa się warstwą fluidu i pudru. Niestety, makijażysta, który zrobił make-up Podsiadło, chyba nie miał dobrego dnia. Twarz muzyka była blado-zielona, a niedoskonałości na twarzy doskonale widoczne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z estetycznego punktu widzenia wyglądało to dość kiepsko. Podczas oglądania wywiadu ciężko skupić się na rozmowie prezenterki z wokalistą, bo na pierwszy plan rzuca się źle pomalowana twarz wokalisty. Makijażysta zdecydowanie się nie popisał, co zdążyli już wychwycić internauci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna wokalistka. Miała tylko 56 lat
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Jak można coś takiego zrobić. Zamiast skupiać się na cudownej postaci, to patrzę na zieloną, źle pomalowaną twarz - napisała jedna z fanek artysty. 

- Czy makijażystki dysponują tylko jednym kolorem podkładu (czy czegoś, co się używa) - zastanawiała się kolejna internautka. 

- Jeju, ten make up to porażka - dodała następna komentująca. 

Tego typu komentarzy było zdecydowanie więcej. Trzeba przyznać, że makijaż muzyka naprawdę nie wygląda zbyt dobrze. Źle pomalowana twarz Podsiadło kompletnie odwraca uwagę od całego wywiadu.

Screen/Youtube/Plejada

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kaufland wycofuje żel do mycia. Środek wywołuje ZAKAŻENIE!
  2. Ojciec słynnego muzyka popełnił samobójstwo. Matka zmarła rok później. Kompletnie się załamał
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł