Dawid Kwiatkowski został wybrany. Szacun

Dawid Kwiatkowski został wybrany. Szacun Źródło: yt/Iława Info

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Dzięki temu, uzupełnił szeregi jury "The Voice of Kids". W ostatnim z odcinków wystąpiła jedna z najbardziej uzdolnionych uczestniczek. Fani byli wzruszeni jej decyzją.

Dawid Kwiatkowski zasiada w jury "The Voice of Kids". Program ma wyłonić najbardziej uzdolnione dzieci i wskazać im nową drogę do muzycznej kariery. To pod opieką znanych gwiazd, mają rozwijać swoje pasje. Nikola ze Słupska najpierw poraziła swoim występem, później - zaskoczyła swoją decyzją.

Dawid Kwiatkowski został wybrany. Czemu Nikola podjęła taką decyzję?

Ma dziewięć lat i pochodzi ze Słupska. Postanowiła, że chce zaśpiewać dla jurorów show TVP. Gdy stanęła na scenie i wykonała piosenkę "Znowu pada deszcz" zespołu Lady Pank, widownia nie mogła powstrzymać emocji. Wraz z nimi oszołomieni byli także członkowie jury, którzy jednogłośnie wcisnęli przycisk "Chce Ciebie". Okazuje się, że dziewczynka miała niemały problem, aby wskazać, z którym z artystów chciałaby współpracować. Dziewczynka wybrała Dawida Kwiatkowskiego, a ten - wyraźnie się ucieszył. Chciał, aby dziewczynka pod jego skrzydłami dojrzewała na scenie. Cleo, Kwiatkowski i duet: Tomson i Baron. To oni walczyli o udział słodkiej Nikoli ze Słupska. Dziewczynka oprócz wspaniałej charyzmy, prezentuje także wyjątkowy talent. Okazuje się, że na co dzień śpiewa w chórze Fantazja i uczęszcza na prywatne lekcje śpiewu. Na występ do programu przyjechała z rodziną. - W czerwcu, tuż przed zakończeniem roku szkolnego pojechaliśmy do Warszawy na castingi. Nawet tego długo nie planowaliśmy. Pełen spontan - powiedział pan Krzysztof - tata dziewczynki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid Kwiatkowski - sylwetka

Kochają go miliony nastolatek, a jego koncerty cieszą się niezmiennie popularnością. Pojawia się w mediach na bieżąco a jego niemal każdy krok śledzą tabloidy. Oprócz wydania kilku albumów, nierzadko pojawia się w telewizji jako mentor programów talent show. Brał udział w "Super Dzieciaku", później pojawił się w jednym z odcinków "Familiada". Artystę, oprócz działalności muzycznej, nierzadko można spotkać na małym ekranie. Chętnie udziela wywiadów i opowiada o swojej ścieżce kariery. Za każdym razem wspomina o pomocy fanów, którzy bez przerwy wspierają go w działaniach i zapewniają o swojej lojalności.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka
  2. Ogrom nienawiści. Gwiazda Polsatu na skraju wyczerpania
  3. Andrzej Grabowski sprzedaje swój dom! Co się dzieje z gwiazdą "Kiepskich"
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News