Tysiące fanek ze złamanymi sercami. Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z dziewczyną, co za petarda!

Tysiące fanek ze złamanymi sercami. Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z dziewczyną, co za petarda! Źródło: Instagram/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski bezlitosny dla fanek. Zdjęcie, które opublikował na Instagramie, mówi wiele. Złamał tym samym tysiące niewieścich serc. Nadzieje runęły.

Dawid Kwiatkowski robi zawrotną karierę. Odkąd pojawił się na polskiej scenie muzycznej, staje się coraz bardziej popularny. Na każdym koncercie może liczyć na armię fanek, których nadzieje wzbudzał fakt, że artysta oficjalnie nie informował o tym, że jest w związku. Jednak wystarczył moment, by rzesza niewieścich serc pękła z żalu. Wystarczyło bezlitosne opublikowanie wiele mówiącej fotografii.

Dawid Kwiatkowski wypoczywa na Mazurach. W doborowym towarzystwie

Gwiazdor wie, że w dzisiejszych czasów trzeba zadbać o fanów i jest bardzo aktywny w social mediach. Jego Instagram jest bogaty w fotki, które pokazują trochę jego prywatnego życia. Każdy wpis wywołuje lawinę reakcji - nic dziwnego, w końcu obserwuje go blisko 900 tysięcy osób.

Ostatnio Dawid Kwiatkowski pochwalił się zdjęciami i filmikami, na których widać, jak spędza urlop. Wypoczywa na Mazurach w towarzystwie m.in. blogerki Julii Kuczyńskiej, znanej jako Maffashion. Ale to fotki z przepiękną Dominiką Herman wywołały najwięcej emocji. Leżą w strojach kąpielowych na pomoście, on szeroko uśmiechnięty, ona zalotnie puszcza do obiektywu całus. Wszystko wskazuje na to, że patrzymy nie na przyjaciół, a na parę. Choć reakcją na Instagramie jest ikonka serduszka, w tym momencie bardziej pasowałoby serce złamane.

Reakcje fanek. Komplementy i wyznania miłosne

Wakacyjne zdjęcie nie umknęło więc uwadze obserwatorów. Komentarze zaczęły pojawiać się pod wpisem z prędkością, jakiej nie powstydziłoby się światło. Fani życzą swojemu idolowi udanego odpoczynku, wyznają, że nie mogą doczekać się jego następnych koncertów i zachwycają się pięknem Mazur. I nie tylko. Mnóstwo fanek decyduje się na szczere wyznania.

- Kocham twój uśmiech i gdy jesteś szczęśliwy. Mam nadzieję, że zawsze będziesz szczęśliwy i uśmiechnięty - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Baw się jak najlepiej! Uwielbiam patrzeć jak jesteś szczęśliwy, gdy spędzasz czas z przyjaciółmi - czytamy w innym komentarzu. Czy to celowo wybrane słowo?

- Tak słodko wyglądacie! - komentuje inna internautka.

- To twoja dziewczyna - prawdopodobnie stwierdza jedna z fanek, gdyż nie użyła znaku zapytania. Pozostają domysły, czy to zdziwienie, szok, zawód czy radość.

Cóż, opublikowane przez gwiazdora zdjęcia i Instastory nie pozostawiają wiele miejsca na domysły. Najprawdopodobniej łączy go z Dominiką Herman coś więcej. Nadzieje fanek pozostają żywe, póki para oficjalnie nie potwierdzi mnożących się właśnie plotek. A wtedy - "Nic - tylko płacz i żal i mrok", pozostaje zacytować Bolesława Leśmiana.

A oto zdjęcie, po publikacji którego pękły zakochane serca:

Źródło: Instagram/kwiatkowsky

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Nowe ustalenia ws. oskarżeń o gwałt Jarosława Bieniuka. To się nie mieści w głowie
  4. Klienci są zachwyceni nową propozycją Lidla. Korzystają z niej już niemal 2 miliony Polaków
  5. Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoim ogrodem. Te widoki powalają na kolana (FOTO)
  6. Tak kiedyś wyglądała Dagmara z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta

Źródło: Super Express Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News