Dawid Kubacki żona
Instagram Marty Kubackiej (instagram.com _marta_ku_)
Joanna Szwalikowska - 10 Stycznia 2021

Niewiarygodne, czym zajmuje się żona Dawida Kubackiego. Fani zaniemówili z wrażenia

Dawid Kubacki jako jeden z reprezentantów Polski walczył dziś o kolejne zwycięstwa Pucharu Świata. Po drugiej niedzielnej próbie udało mu się skoczyć na odległość 137 metrów, dzięki czemu uplasował się na szóstym miejscu w dzisiejszym konkursie. W mediach pojawiły się informacje dotyczące życia zawodowego żony znanego skoczka.

W sobotnim konkursie Dawid Kubacki prowadził, jednak w drugiej oddał prowadzenie, a nawet całe podium. Ostatecznie zajął szóste miejsce. Jak zdradził w wywiadzie, miał do siebie pretensje o nieco przesadną agresywność w locie. Podsumował także wszystkie osiągnięcia polskiej reprezentacji w ciągu ostatnich tygodni.

Kim jest żona Dawida Kubackiego? Wiemy, czy, się zajmowała

- Skakaliśmy w miarę równo, były podia, były zwycięstwa. Orzeł jedzie z nami do domu - rewelacja. Nie mogę doczekać się powrotu do domu, do żony i dziecka, a także startu w Zakopanem - podsumował skoczek. Dawid nie może się doczekać powrotu do swojej żony. W mediach ujawniono, czym zajmowała się w przeszłości.

Marta Kubacka jest przede wszystkim szczęśliwą żoną oraz mamą. Obecnie jej kariera zawodowa zeszła na bok, głównie z powodu narodzin córeczki, której poświęca każdą chwilę.

Marta Kubacka, z domu Majcher, pochodzi z Katowic, gdzie studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki. To właśnie tutaj poznała swojego przyszłego męża.

Dziennikarz DF zatrudnił się w szpitalu na Narodowym. Ujawnił, co się wyrabia za zamkniętymi drzwiamiDziennikarz DF zatrudnił się w szpitalu na Narodowym. Ujawnił, co się wyrabia za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Żona znanego skoczka, podobnie jak ukochany, pasjonowała się sportem. W latach 2009-2015 trenowała bowiem szermierkę, reprezentowała wówczas barwy Pałacu Katowice. Nic dziwnego, że tworzą z Dawidem tak zgrane małżeństwo. Kobieta świetnie rozumie sportowe obowiązki zawodowe oraz wspiera swojego ukochanego.

Marta Kubacka spełniała się zawodowo także poza światem sportu. Jak wynika z informacji zamieszczonych na jej profilu na Facebooku, ma za sobą pracę na stanowisku kasjerki w znanej sieci kin.

Oprócz tego zajmowała także stanowiska department managera w sieci sklepów odzieżowych Reserved. Narodziny dziecka oraz kolejne etapy małżeństwa sprawiły, że para musiała stanąć przed trudnym wyborem. Malutka córeczka potrzebuje mnóstwo uwagi, w związku z czym na ten moment kobieta nie podejmuje żadnej pracy.

Marta Kubacka z pewnością pomimo braku pracy na etacie ma na głowie całe mnóstwo obowiązków. Prowadzenie domu oraz zajmowanie się małym dzieckiem pochłania całe mnóstwo energii.

Marta oraz Dawid Kubaccy są razem od 2013 roku. Po 5 latach związku para zdecydowała się na zaręczyny. Dawid poprosił ukochaną o rękę podczas wspólnej podróży do Egiptu. Z kolei w 2019 roku w kościele zlokalizowanym w pobliżu Zakopanego oficjalnie zawarli związek małżeński.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express, Dziennik Zachodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News