Pogrzeb Dawida Kosteckiego. Zachowanie jego najmłodszego syna rozrywa serce

Pogrzeb Dawida Kosteckiego. Zachowanie jego najmłodszego syna rozrywa serce Źródło: YouTube - ringpolskapl2

Dawid Kostecki zmarł na początku sierpnia, lecz dopiero dziś miał miejsce jego pogrzeb. Doszło do prawdziwie rozrywającego serce wydarzenia. Wszystko za sprawą zachowania najmłodszego syna boksera.

Dawid Kostecki został odnaleziony martwy w swojej celi na początku tego miesiąca. Od razu pojawiła się wiadomość, że znany sportowiec popełnił samobójstwo, co zaskoczyło bardzo wiele osób. Nikt nie przewidywał, że życie popularnego boksera zakończy się tak szybko. Wiele osób wręcz nie potrafiło uwierzyć w to, że Kostecki postanowił odebrać sobie życie.

Choć rodzina zmarłego i jej adwokaci podają w wątpliwość możliwość samobójstwa, to dziś ostatecznie odbył się pogrzeb Kosteckiego. W Rzeszowie pojawiło się wiele osób, w tym rodzina boksera, przyjaciele, najbliżsi znajomi, a także fani i przedstawiciele mediów. Byliśmy świadkami wyjątkowego zachowania małego syna sportowca.

Dawid Kostecki zmarł na początku sierpnia

W sprawie śmierci znanego boksera wciąż nic nie zostało wyjaśnione. Policja podała, że Dawid Kostecki popełnił samobójstwo, a mecenas Roman Giertych, który współpracuje z rodziną zmarłego, podaje, że nie można wykluczać zabójstwa, bo to właśnie na to wskazują dowody znalezione na ciele. Sprawa wciąż nie została wyjaśniona.

Pomimo braku dowodów rozwiewających wątpliwości musiało w końcu dojść do pogrzebu. Początkowo miał on odbyć się dwa tygodnie temu, jednak rodzina postanowiła przełożyć go, licząc na to, że sprawa wyjaśnienia samobójstwa rozwiąże się w tym czasie. Tak się jednak nie stało, dlatego ostatecznie ceremonia miała miejsce dzisiaj.

Dawid Kostecki zdaniem policji popełnił samobójstwo

Uwagę osób zgromadzonych na pogrzebie przykuło wzruszające zachowanie małego synka boksera, który zachował się tak, że nie ma wątpliwości co do emocji, jakie obecnie przeżywa. O niesamowitym czynie dziecka mówi dziś cała Polska

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat podał tragiczne informacje o polskich pięcioraczkach. Dramat rodziny trwa
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy ciało Dawida Kosteckiego zostało złożone w grobie, mały synek boksera przytulił się do grobu, tak jakby chciał po raz ostatni dotknąć ojca. Takie zachowanie wyjątkowo poruszyło wszystkich zgromadzonych na rzeszowskim cmentarzu. Drugi z synów również był wyraźnie przejęty, gdy towarzyszył ojcu w ostatniej drodze, niosąc ze sobą jego rękawice bokserskie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. Andrzej po 3 latach zamieszkał z dziewczyną. Poznał jej nawyki i teraz brzydzi się z nią nawet spać

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News