Brat Błaszczykowskiego wpadł w furię! "Pytam się, kur**?!"

Brat Błaszczykowskiego wpadł w furię! "Pytam się, kur**?!"

Końcówka meczu Polska-Japonia była rozczarowaniem dla wszystkich. Japończycy, pewni swojego wyjścia z grupy, postanowili odbijać piłeczkę między sobą. Polacy zdecydowali się nie atakować, żeby nie stracić wygranej pozycji. Najbardziej jednak ucierpiał na tym były kapitan polskiej reprezentacji. Przykrą chwilę swojego brata skomentował Dawid Błaszczykowski.

To miał być 101 mecz byłego kapitana polskiej reprezentacji, Jakuba Błaszczykowskiego. Od początku gry planowano wpuścić go w drugiej połowie meczu. Został kontuzjowany w pierwszej połowie meczu Polska-Senegal, więc nie był w stanie grać dla drużyny, jednak miał nadzieję na choćby chwilowe uczestnictwo w ostatniej rozgrywce na Mundialu. Adam Nawałka, selekcjoner naszej drużyny piłkarskiej, zbyt długo jednak opóźniał wpuszczenie Błaszczykowskiego, w skutek czego... wcale nie pojawił się na boisku! 33-latkowi nie pomogła nawet udawana kontuzja Kamila Grosickiego.

Dawid Błaszczykowski nie może znieść ośmieszenia, jakie doznał jego brat

Grosicki usiadł na ziemi udając kontuzję nogi, aby sędzia Janny Sikazwe przerwał mecz i wpuścił na zastępstwo Błaszczykowskiego. Sędzia jednak rozpoznał kłamstwo, do którego zachęcił piłkarza trener Adam Nawałka. Mecz zakończył się bez udziału Błaszczykowskiego. Cała drużyna była zawiedziona, a sam brat Błaszczykowskiego wydał krótki komentarz. - Pytam się kur... czym Sobie zasłuż na taki brak szacunku??? - napisał na swoim profilu na Facebook'u Dawid Błaszczykowski. Bardzo możliwe, że 101 mecz Błaszczykowskiego miał być pożegnaniem z polską reprezentacją. Niestety, ostatecznie do tego nie dopuszczono. Internauci są jednogłośni. - Pretensje do Adama Nawałki, mógł zrobić zmianę wcześniej... - pisze jeden z nich. - Przede wszystkim od selekcjonera, bo nie mógł go wpuścić w 75min, nie! Bo Peszko musiał wejść pierwszy...a postawa drużyny w tym względzie , mało elegancka, delikatnie mówiąc... - wtóruje kolejny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS bierze się za trenerów polskich drużyn! Padły przekleństwa
  2. Wielka skrucha polskich piłkarzy. Czy kibice im wybaczą?
  3. Słynna polska sieć na krawędzi. Kultowa marka upada po 100 latach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News