12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę

12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę Źródło: .

Dawid, syn pani Anety, został znaleziony martwy. Według osób, które odnalazły jego ciało, wszystko wskazywało na to, że chłopiec sam się utopił. Matka nie mogła w to uwierzyć, dlatego sama podjęła się szczegółowego śledztwa. Jego wyniki są przerażające.

Dawid, 12-letni uczynny chłopiec został znaleziony w jeziorze przez nurków. Wszystko wyglądało na nieszczęśliwy wypadek, jak gdyby się utopił. Mama nie wierzyła w wersję nurków, lekarzy i policjantów i sama postanowiła odkryć bolesną prawdę.

Dawid bał się wody, więc jak mógł się utopić?

36-letnia pani Aneta przeżyła prawdziwy koszmar, gdy ciało jej syna zostało wyłowione z Mysłowickiego jeziora Hubertus w Boże Ciało. Była zrozpaczona oraz w szoku, bo od początku coś jej w tym wszystkim nie pasowało.

- Dawid nie umiał pływać, bał się wody. Dlatego nie uwierzyłam w wersję o utonięciu. Wypytywałam kolegów czy z nim byli, czy go widzieli. Dwaj, którzy jak się później okazało, byli wtedy z Dawidem, kłamali mi w żywe oczy - wspomina pani Aneta.

Gdy tylko trochę ochłonęła, postanowiła dowieść prawdy. Zaczęła szukać i drążyć, aż do skutku, by uzyskać informacje, które pozwolą jej potwierdzić jej przeczucia. Podczas przeglądania jednego z internetowych for odkryła, że jej syn nie był wtedy sam: wraz z nim był 13-letni Bartek i 14-letni Sebastian. Natychmiast postanowiła dotrzeć do chłopców.

Sprawa czeka na rozstrzygnięcie w prokuraturze. Dowody są jednak mocne

Mama Dawida szczegółowo przeczytała i przeanalizowała wszystkie wpisy, dzięki czemu jej teoria wstępnie się potwierdziła.

- Z tych wpisów wynika, że Bartek zaciągnął syna na głęboką wodę i podtapiał go. A kiedy Dawid zniknął pod wodą, obaj koledzy spanikowali. Zamiast wołać o pomoc, pobiegli pożyczyć od plażowiczów okulary do nurkowania. Potem wrócili i przenieśli ubrania Dawida w inne miejsce. Jestem przekonana, że gdyby podnieśli alarm, to ratownicy, którzy byli w odległości może trzystu metrów, zdołaliby uratować syna. Nie wiem czy była to głupia zabawa, w trakcie której syn zginął, czy też coś więcej. Dlatego proszę, żeby zgłaszali się na policję świadkowie. Może ktoś coś widział. Prawda musi wyjść na jaw - z informacji jakie uzyskała pani Aneta, tak wyglądał przebieg tamtego feralnego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid nie żyje przez dziecięce "zgrywy", dlatego teraz sprawą zajmie się prokuratura. Chodzi tutaj o nieumyślne spowodowanie śmierci, dlatego śledztwo musi zostać przeprowadzone bardzo dokładnie. Bartek i Sebastian mają zostać przesłuchani w obecności psychologa, by opowiedzieli jak według nich wyglądał tamten dzień. Więcej informacji prokuratura udostępni po przesłuchaniach.

ZOBACZ TAKŻE:

 

  1. NIE ŻYJE żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Ujawniono szokujące i intymne szczegóły z przeszłości Kurdej-Szatan. Basia będzie się musiała grubo tłumaczyć z szóstego zdjęcia
  4. Policja traci wiarę w odnalezienie Dawidka żywego? Rzecznik: niestety muszę już mówić o tych wersjach
  5. "Żal mi jej dzieci. Szkoda słów na to pudło stare". Potężna burza po zdjęciach Rozenek, miała na sobie TYLKO prześwitujące stringi (FOTO)
  6. Porażające informacje Polsatu. 10 osób nie żyje, kolejne 10 w stanie krytycznym, 25 rannych
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News