Kobieta złożyła Dawidowi propozycję po 3 minutach znajomości. Oburzył się

Kobieta złożyła Dawidowi propozycję po 3 minutach znajomości. Oburzył się Źródło: for. flickr.com/Curran Kelleher

Kobiety często mówią, że faceci myślą tylko i wyłącznie o jednym. Sytuacja, którą opisał Dawid pokazuje, że w niektórych przypadkach role mogą się zupełnie odwrócić.

Mężczyźni rzekomo są z Marsa, a kobiety z Wenus. To popularne powiedzonko idealnie pokazuje, jak niekiedy ciężko nam jest zrozumieć drugą płeć. Przez wiele długich lat to mężczyźni uznawani byli za płeć, która wychodząc na miasto myśli tylko o tym, jak poderwać i wykorzystać nowo poznaną dziewczynę. Jednak to, co przeżył Dawid, stanowczo zaprzecza temu poglądowi.

Dawid swoje przeżycia z jednego z polskich klubów opisał w Internecie i niektórym osobom aż ciężko uwierzyć, że mogło mu się coś takiego przytrafić. Inni zaznaczają, że bez wahania chcieliby się znaleźć na jego miejscu i skorzystaliby z tego, co daje im los.

Dawid po 3 minutach znajomości dostał jednoznaczną propozycję

Chyba każdy raz na jakiś czas lubi pójść na imprezę i bawić się do samego rana, jakby jutra miało nie być. Oczywiście trzeba znać pewne umiary i pilnować się, aby nie przekraczać pewnych granic. W niektórych przypadkach ludzie jednak ponad wszystko przekładają swoje żądze i przyjemności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid podczas jednej z imprez bardzo szybko dostał od nowo poznanej koleżanki bardzo jednoznaczną propozycję. Zaledwie po 3 minutach znajomości dziewczyna była gotowa mu się oddać i wymieniła nawet miejsca, gdzie mogliby to zrobić. Co więcej, kiedy Dawid zbył ją, to już chwilę później widział, jak wychodzi z klubu z kimś innym.

 - Rzadko chodzę do klubów. Właśnie z tego powodu. Facet czuje się tam jak mięso armatnie pozostawione na żer zdesperowanych singielek. Kotłują się wokół ciebie i wcale nie chodzi im o wartościową rozmowę przy lampce wina. Ostatnia sytuacja tylko to potwierdza. Wystarczyło, że odwzajemniłem uśmiech, a ona ruszyła na łowy. Masz samochód czy zrobimy to w WC? A może mieszkasz gdzieś blisko? – dopytywała, a znaliśmy się jakieś 3 minuty. Zbyłem ją, ale po chwili wychodziła już z innym - wyznaje Dawid.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Przypadek Dawida wcale nie jest odosobniony i podobnych wyznań można znaleźć w Internecie coraz więcej. Oczywiście na pewno znajdą się osoby, które stwierdziłyby, że oni nie przepuściliby takiej okazji. Ten mężczyzna jednak pokazuje, że nie warto ufać stereotypom i myśleć o mężczyznach w jednoznaczny sposób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Popularne

Następny artykuł