Nowy minister edukacji: "Edukacja seksualna prowadzi do oddania dzieci pedofilom"

Nowy minister edukacji: "Edukacja seksualna prowadzi do oddania dzieci pedofilom" Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika

Dariusz Piontkowski, nowy minister edukacji narodowej, zaprzysiężony wczoraj przez prezydenta Andrzeja Dudę wypowiedział się na temat karty LGBT. Wychodzi na to, że ma on bardzo określone i kategoryczne poglądy dotyczące tego dokumentu.

Dariusz Piontkowski, nowy minister edukacji narodowej w rządzie Mateusza Morawieckiego, został wczoraj zaprzysiężony przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Obejmuje ten urząd dopiero jeden dzień, a już zdążył wypowiedzieć się na temat Karty LGBT i seksualizacji dzieci, co zdenerwowało środowiska lewicowe. 

Dariusz Piontkowski o seksualizacji dzieci

Dariusz Piontkowski zastąpił na stanowisku Ewę Zalewską, która zdobyła mandat europosła. Jej urzędowanie i zainicjowana przez nią reforma szkolnictwa jest oceniane w społeczeństwie polskim bardzo negatywnie. 

Nowego ministra edukacji czeka więc bardzo trudne zadanie, bo musi naprawić błędy swojej poprzedniczki i wyprowadzić polską szkołę z kryzysowej sytuacji. Piontkowski jednak zamiast wypowiedzieć się na ten temat, zdecydował się odnieść do innej sprawy, która poruszyła niedawno opinię publiczną w Polsce. Chodzi oczywiście o słynną Kartę LGBT , zaproponowaną przez prezydenta Warszawy i o rzekomą seksualizację dzieci, która ma być wpisana w treść tego dokumentu. 

"Edukacja seksualna prowadzi do oddania dzieci pedofilom"

Dariusz Piontkowski urzęduje dopiero jeden dzień, a już zdążył wygłosić kilka kategorycznych tez i kontrowersyjnych zdań. Polityk, działający z ramienia PiS, nie ukrywa swoich bardzo konserwatywnych poglądów i wygląda na to, że wszelkiego rodzaju liberalne zmiany dotyczące edukacji w Polsce zostaną przez niego odrzucone.  Nowy minister zabrał głos w sprawie słynnej Karty LGBT i ogólnej idei edukacji seksualnej w Polsce. Nie da się ukryć, że jeżeli chodzi o ten temat nasz kraj jest, w stosunku do krajów Europy Zachodniej, zacofany. Piontkowski nie zamierza jednak nadrabiać tych zaległości.

Wypowiedź nowego ministra nie spodobała się oczywiście środowiskom LGBT, które bardzo obawiają się tego jak będzie wyglądać sytuacja nastolatków o orientacji innej niż heteroseksualna w polskiej szkole. Słowa wypowiedziane przez Piontkowskiego oburzyły osoby o lewicowych poglądach.

- Seksualizacja dziecka od drugiego czy trzeciego roku, do czego ma prowadzić? Tak naprawdę jest to próba wychowania dzieci, które w jakimś momencie zostaną oddane pedofilom- wyjaśnił polityk.

Bardzo ostro potraktował również pomysł zalegalizowania adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Według niego ta praktyka sprawi, że w Polsce będzie coraz więcej osób o niestandardowych zachowaniach seksualnych. 

Wiele osób zaściankowość i ignorancja Dariusza Piontkowskiego poraża i żenuje. W końcu jest on ministrem edukacji narodowej, który nie potrafi zaakceptować naukowych faktów dotyczących ludzkiej seksualności. Czas pokaże jak jego postawa i urzędowanie wpłynie na sytuację w polskich szkołach. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Polityczek

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu