Polski gwiazdor zabił kobietę. Uniknie kary

Polski gwiazdor zabił kobietę. Uniknie kary

Dariusz K., który pod wpływem narkotyków wsiadł za kierownicę i tego feralnego dnia zabił kobietę, już wkrótce może wyjść na wolność. Teoretycznie za kratami powinien jednak spędzić 6 lat. Dlaczego tak się stanie?

K. jest znany przede wszystkim jako były mąż Edyty Górniak, z którą ma syna, Allana. W lipcu 2014 roku usłyszał wyrok sześciu lat pozbawienia wolności, gdyż śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Stanowisko celebryty

Po wypadku gwiazdor zwracał się z przeprosinami do męża swej ofiary. Zaznaczał stanowczo, że bezpieczeństwo na drodze jest dla niego kwestią priorytetową. - Proszę o przyjęcie moich najgłębszych przeprosin, że jestem autorem pana tragedii. Proszę i błagam pana o wybaczenie. Będę to robił do końca swoich dni. Bez tego nie umiem funkcjonować. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Chciałem powiedzieć, że bezpieczeństwo innych było dla mnie najważniejsze. Nigdy w życiu nie siadłbym nietrzeźwy za kółko. Wsiadłem do samochodu tego tragicznego dnia będąc pewnym, że mój stan jest dobry. Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu, wziąłbym taksówkę. Dwa lata w więzieniu, które już odsiedziałem, to jest połowa życia mojej córki. Proszę o łagodny wymiar kary.- powiedział K.

Dariusz K. uniknie kary

Ostatecznie, po dwóch latach i czterech miesiącach, z aresztu mężczyzna trafił do więzienia. Jak się jednak okazało, już za osiem miesięcy (po odbyciu połowy ustanowionej kary), będzie mógł wyjść na wolność. Nie wiadomo, jaką decyzję w tej sprawie podejmie sąd. Istnieje jednak gigantyczne prawdopodobieństwo, że K. warunkowo uniknie drugiej połowy kary, gdyż w areszcie miał ponoć szczycić się nienaganną opinią.  1. Przerażający wygląd córki byłego premiera Polski. Sama skóra i kości
  2. Ogromna porażka TVN. Stacja się wstydzi, widzowie szydzą
  3. Takiej wpadki w „M jak Miłość” jeszcze nie było. Widzowie zażenowani
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu