Ciężka choroba niszczyla jej życie. Danuta Stenka przerwała milczenie

Ciężka choroba niszczyla jej życie. Danuta Stenka przerwała milczenie

Aktorów i wielkie polskie gwiazdy nie chroni jakaś nadprzyrodzona moc. Doskonałym tego przykładem jest Danuta Stenka, która właśnie przerwała milczenie, ciężka chora przez długi czas niszczyła jej życie. 

Danuta Stenka jest od lat uwielbianą aktorką, którą kocha i docenia cała Polska. Niestety, miała bardzo poważne problemy, które dotykają wielu zwykłych ludzi. Dopiero teraz przerwała milczenie i opowiedziała o chorobie, która niszczyła jej życie. Stenka, jak wiele osób w XXI wieku padła ofiarą depresji. Choroba bardzo mocno wpłynęła na jej życie, znacząco je zmieniając. Ten stan u aktorki spowodowała właśnie zbyt ciężka praca. Przez lata dostawała poważne filmowe role i pracowała na pełnych obrotach.

Danuta Stenka wyszła z depresji

- Tempo i klapki na oczach, z jakimi żyłam, wpędziły mnie w kilkuletnią bezsenność, a ona sprawiła, że nadszedł w moim życiu moment, w którym po prostu się zatrzymałam. Płakałam albo budziłam męża. Janusz próbował pomagać, usypiał mnie - wspomina Stenka najgorszy okres swojej depresji. Z tego tragicznego momentu pomogła jej wyjść kochająca rodzina. Miała bowiem oparcie w mężu i córkach, a do tego dźwignęła ją jej silna wiara w Boga. Aktorka twierdzi, ze to w dużej mierze ona pomogła jej wyjść z choroby. Teraz Stenka funkcjonuje już zupełnie normalnie i zdecydowanie czuje się lepiej.  1. Były premier ujawnia śmiertelną chorobę Kaczyńskiego. Już zaczęła się walka
  2. W Sejmie powstanie NOWA partia. Są konkretne nazwiska
  3. Burza w PiS. Posłowie chcą wyrzucić wiceszefa partii
  4. Zapadła decyzja ws. Kaczyńskiego. Nie zobaczymy go przez tygodnie
  5. Celebrytka z „Tańca z gwiazdami” OBLANA KWASEM! Szokujące zdjęcia
Źródło: plotek.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu