Danuta Martyniuk nie odpuszcza
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 22 Września 2020

Awantura na całego. Żona Martyniuka nie odpuści, żąda od byłej synowej jednej rzeczy

Danuta Martyniuk ponownie zszokowała fanów swojego męża, Zenka Martyniuka. Żona gwiazdora disco polo aktywnie włącza się w spór, który narasta pomiędzy jej synem, Danielem, a jego małżonką. Mama kontrowersyjnego jedynaka zapowiedziała, że nie odpuści. Żąda od byłej synowej jednej rzeczy. Awantura rodzinna trwa na całego.

Danuta Martyniuk aktywnie włącza się w kłótnię pomiędzy swoim synem a jego żoną. Dziś pisaliśmy o tym, że żona gwiazdora disco polo zdecydowała się na ujawienie wiadomości tekstowych z synową. To jednak nie koniec sporu. Mama Daniela zażądała, by Ewelina zwróciła jej jedną, szczególną rzecz. Tym razem przesadziła?

Jagoda Misztela17-latka wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu. Rodzina i policja proszą o pomocCzytaj dalej

Danuta Martyniuk zażądała od synowej jednej rzeczy

Konflikt pomiędzy Danielem Martyniukiem a jego żoną, Eweliną, rozpoczął się tuż po hucznym weselu. Zakochani nie mogli porozumieć się w wielu kwestiach, a młoda małżonka nie radziła sobie z porywczym i wybuchowym charakterem partnera. Syn gwiazdora disco polo nie wykazywał się zbyt dużym taktem i regularnie informował o sytuacji w domu opinię publiczną. Dziewczyna zdecydowała się w końcu na wniesienie pozwu rozwodowego. Wczoraj odbyła się pierwsza batalia sądowa w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Bliźnięta miały nie przeżyćNikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratowaćCzytaj dalej

Danuta Martyniuk zdecydowanie odmówiła wejścia na salę sądową. Zdecydowała, że spożytkuje ten czas na rozmowy ze gromadzonymi przed gmachem dziennikarzami. Żona gwiazdora disco polo nie chciała zeznawać przeciw własnemu synowi. Nie szczędziła jednak gorzkich słów Ewelinie, o której wadach opowiedziała zaciekawionym reporterom. Okazało się, że dobre stosunki teściowej i synowej, o których mówiło się przez cały okres trwania związku, były tylko mrzonką.

- Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi "musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą". Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego - mówiła Danuta Martyniuk w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarny wypadek gwiazdora "Na Wspólnej", "Złotopolskich" i "Klanu". Błaga o pilną pomoc

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego

Żona Zenka Martyniuka nie może także odpuścić Ewelinie jednej rzeczy. Chce, by była już synowa zwróciła jej pierścionek zaręczynowy, który podarował jej Daniel. Niestety, kobieta ma wątpliwości, czy młoda dziewczyna zdecyduje się na oddanie rodowego klejnotu.

- Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek - zwierzyła się Danuta Martyniuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Fatalne wieści dla emerytów, mogą stracić niemałe pieniądze
  2. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje młody polski piłkarz, tysiące rodaków pogrążyło się w smutku
  3. Prezydent właśnie podjął decyzję. Ogromna zmiana dla milionów Polaków
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić swojemu organizmowi zaraz po przebudzeniu. Chodzi o jedzenie i picie

Dziewczynka dostała specjalny prezent2-latka z nieuleczalną chorobą otrzymała specjalny prezent. Jej reakcja jest bezcenna, wzruszająceCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News