Danuta Martyniuk z mężem
TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA
Patryk Przybyłowski - 19 Października 2020

Danuta Martyniuk nie miała wyjścia. Tygodnik ujawnił powalającą prawdę

Danuta Martyniuk zmieniła zdanie na temat swojej byłej synowej. Po wielu latach oskarżania Eweliny na każdym kroku uznała, że "zawładnęły nią złe emocje". Powód zmiany zdania teściowej jest oczywisty.

Danuta Martyniuk to żona króla disco polo Zenka Martyniuka. Para jest ze sobą od ponad 30 lat, a owocem ich miłości jest syn Daniel Martyniuk. Danuta i Zenek mają małą półtoraletnią wnuczkę Laurę - córkę Daniela i Eweliny. Niestety małżeństwo rozstało się w głośny sposób. Cała Polska obserwowała rozwód. Burzliwe rozstanie często komentowała babcia Laury.

Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećRząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećCzytaj dalej

Danuta Martyniuk i jej skomplikowane relacje z byłą synową

Danuta Martyniuk nigdy nie kryła się z obrażaniem i obwinianiem publicznie Eweliny Golczyńskiej. Kobieta oskarżana była o rozpad małżeństwa i o to, że celowo zaszła w ciąże z Danielem, ponieważ "chciała wziąć go na dziecko". Żona króla disco polo towarzyszyła nawet synowi w rozprawie rozwodowej z Eweliną. Kilka tygodni temu kazała synowej oddać pierścionek zaręczynowy, ponieważ jak stwierdziła, jest to rodzinna pamiątka z przeszło 100-letnia historią i chce go w przyszłości podarować wnuczce. Cała sytuacja związana z rozwodem kosztowała wszystkich wiele nerwów. Teraz wydaje się, że uległa poprawie. Zarówno Daniel jak i jego mama postanowili odpuścić, gdyż jak twierdzą rodzina i dziecko potrzebują spokoju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Danuta Martyniuk przeprosiła mamę wnuczki

Parę dni temu Danuta przeprosiła Ewelinę za wszystkie złe słowa z przeszłości. Wyznała, że "zawładnęły nią złe emocje". Wszyscy długo zastanawiali się, co było powodem takiej zmiany. Okazało się, iż powód jest oczywisty. Konflikt z byłą synową mógłby odbić się na jej relacjach i kontakcie z wnuczką, a tego bardzo by nie chciała. Dodatkowo żona Zenka obiecała swojemu synowi, że nie będzie już wtrącała się w jego życie prywatne. Jak doniosło "Twoje Imperium" Danuta "uwierzyła, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Z ostatniej chwili: Nagły komunikat Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o całą Polskę

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

- Całe małżeństwo Daniela, a na końcu rozwód kosztowało mnie mnóstwo nerwów. Nie życzę nikomu takiego koszmaru. Bardzo przeżyłam te wszystkie sytuacje - powiedziała niedawno dla "Super Expressu" Danuta Martyniuk.

- Staram się panować nad sobą. Na szczęście my z Zenkiem trzymamy się razem i wspieramy nawzajem w tych trudnych chwilach. Dobrze, że mamy siebie, choć żal nam patrzeć na to, co się dzieje z życiem Daniel - dodała mama Daniela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sok z kiszonych buraków jest niezwykle cenny dla zdrowia. Niebywałe, na co pomaga
  2. Żona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekło
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Na planecie Wenus znaleziono kolejną możliwą oznakę życia. Czy wszystko jest już przesądzone?

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: wp.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News