Danuta Martyniuk przeżywa dramat
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 2 Października 2020

Wielki dramat Martyniuków, nie mogli się spodziewać. Była synowa okrutnie ich skrzywdziła, są bezradni

Danuta Martyniuk przeżywa dramat. Żona króla disco polo nie może pogodzić się z tym, jak potraktowała ich była synowa. Postanowiła jednak nie siedzieć z założonymi rękami, a jak najszybciej zacząć działać.

Danuta Martyniuk zaangażowała się w historię rozwodową syna, zdaje się, bardziej niż on sam. Gdy sąd zadecydował, że Daniel i Ewelina nie są już małżeństwem, żądny skandali 31-latek jakby odsunął się w cień, za to na salony wkroczyła jego mama, jak lwica broniąca pierworodnego i oczerniająca byłą już synową. Z każdym dniem, od ponad tygodnia, spór przybiera na sile, a obie strony wyciągają na światło dzienne coraz więcej brudów. Teraz Danuta jest zmuszona działać zupełnie inaczej.

Spełnił się najczarniejszy scenariusz, szukała go cała Polska. Właśnie znaleziono ciało

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk przeżywają koszmar. Była synowa zrobiła najgorszą rzecz

Gdy tabloidy donosiły, że przez ostatni rok Daniel niespecjalnie interesował się żoną i córką, pojawiały się informacje, że Zenek i Danuta są aktywnymi dziadkami, starają się regularnie odwiedzać wnuczkę i zapewnić jej jak najlepszy byt. Żona muzyka nie ukrywała jednak złości, gdy w czasie rozprawy rozwodowej na Daniela zostały nałożone alimenty w wysokości 3 tys. zł. Danuta wie, że syn nie pracuje i nie będzie w stanie dać na córkę ani grosza, dlatego przyznała, że ona sama na wnuczkę płacić będzie z wielką przyjemnością, ale nie zamierza utrzymywać Eweliny. Młodej kobiecie zarzuciła również próbę wykorzystania zamożności króla disco polo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Wojna zaczęła przybierać na sile, a cała sytuacja - zmieniać się w taki sposób, jakiego Danuta najwyraźniej nie przewidziała. Wirtualna Polska donosi, że ex-Daniela zarządziła, że Martyniukowie mogą widywać wnuczkę zaledwie 3 godziny w tygodniu. Warto wspomnieć, że ta mieszka w miejscowości oddalonej o 400 km od ich posiadłości. Żona muzyka nie może się z tym pogodzić. Chce widzieć, jak dziewczynka dorasta, dlatego postanowiła zmienić taktykę i spróbować załatwić tę sprawę polubownie. Danuta ponoć już jakiś czas temu zaproponowała Ewelinie, że będzie zajmować się wnuczką, a ona będzie mogła skupić się na studiach.

- A co jak dziecko będzie akurat spało? Chciałabym zabierać Laurę do nas, by wiedziała, że jest kochana, chodzić z nią na spacery, czytać bajki. U nas by miała idealne warunki do wychowania. Jeszcze niedawno proponowałam Ewelinie, że ja będę zajmować się małą, a ona będzie mogła poświęcać czas na studiowanie. I tak teraz uczy się online, więc dziecko byłoby dopilnowane i najedzone, ale wolała słuchać swoich rodziców - mówiła w rozmowie z Super Expressem żona króla disco polo.

Dzisiaj grzeje:

1. Widzowie TVP zdruzgotani. Grała w "M jak miłość" i legendarnym "Domu", kultowa aktorka zmarła właśnie po ciężkiej chorobie

2. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało pilny komunikat. Musimy dostosować się od zaraz, chodzi o obostrzenia

3. Niestety, stało się. 5 października wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków, smutne informacje

W rozmowie z tygodnikiem Danuta podkreśliła, że życzy byłej synowej jak najlepiej i dała jasno do zrozumienia, że nie zamierza ciągnąć dłużej tej batalii. Najwyraźniej wnuczka jest dla niej ważniejsza, niż publiczne pranie brudów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek nie mogła widzieć paska, jaki wyemitowano podczas programu. Kuriozalna wtopa w TVP Info
  2. Pilne informacje z TVP. Wielkie zmiany w telewizji, kultowy dziennikarz zastąpi największą legendę stacji?
  3. Zatrważająca wizja Jackowskiego, aż złapał się za głowę. W Polsce dojdzie do koszmarnych scen, już niedługo
  4. Zbliża się 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Zdjęcia jej grobu odbierają mowę
  5. Od 1 października weszły w życie ważne zmiany, nikt nie miał pojęcia. Polacy dostaną po kieszeni
  6. Codziennie pije sok z imbiru. Zastępuje jej uwielbiany napój, 2 zalety doceni każdy

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News