SKANDALICZNE słowa Danuty Holeckiej o ujawnieniu wizerunków protestujących

SKANDALICZNE słowa Danuty Holeckiej o ujawnieniu wizerunków protestujących Źródło: screen/TVP Wiadomości

Danuta Holecka jest dziennikarką, która od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. Jej sympatia do władz PiS oraz poświęcenie pracy jest powszechnie znane, teraz jednak zdecydowała się na zaskakujący gest. Właśnie skomentowała kontrowersyjną sprawę ujawnienia wizerunków protestujących, a jej słowa są skandaliczne. 

Danuta Holecka swoją przygodę z TVP rozpoczęła w 1993 roku, kiedy udało jej się wygrać konkurs na prezentera Telewizji Polskiej. Zaczynała od relacji z obrad Senatu, a szybko zdecydowano o zaangażowaniu jej w prowadzenie porannych i popołudniowych Wiadomości. Od tamtego czasu niezmiennie współpracuje z mediami państwowymi i obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Prezenterka znana jest z tego, że na bieżąco śledzi sytuację polityczną w naszym kraju i bardzo chętnie ją komentuje. Danuta Holecka zdecydowała się zabrać głos również w jednej z najbardziej kontrowersyjnych spraw w ostatnich dniach, a więc opublikowaniu w Wiadomościach TVP wizerunku osób protestujących pod siedzibą, które blokowały wyjazd Magdalenie Ogórek. Jej słowa są naprawdę skandaliczne.

Danuta Holecka komentuje ujawnienie wizerunku protestujących

W tej sprawie głos zabierały już dziesiątki osób, od dziennikarzy związanych z jedną, jak i drugą stroną politycznego sporu, przez polityków, aż po zwykłych obywateli. Choć zdania są podzielone, tysiące ludzi twierdzą, że Telewizja Polska nie powinna ujawniać wizerunku protestujących, na co dowodem może być choćby ogromna fala hejtu i pogróżek, które na nich spłynęły. Teraz jednak skomentować decyzję TVP postanowiła również wierna prezenterka Wiadomości, Danuta Holecka. - Dane osobowe części protestujących ujawniło wcześniej OKO.press. Mało tego, państwo protestujący porobili zdjęcia naszym panom ochroniarzom i z adresem opublikowali na swoim Facebooku. My nie pokazywaliśmy ich adresów. Oni sami się pokazują na Facebooku - stwierdziła dziennikarka. Te skandaliczne słowa zostały głośno oprotestowane przez internautów, którzy nie mogli zrozumieć punktu widzenia prezenterki. Jest ona jedną z niewielu osób, które zdecydowały się tak ostro wyrazić swoje zdanie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Głośny protest pod siedzibą TVP Info

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od protestu pod siedzibą TVP Info, gdzie Polacy wyrażali swoje niezadowolenie z działalności Telewizji Publicznej. W pewnym momencie z gmachu redakcji wyszła prezenterka jednego z programów, Magdalena Ogórek. Spotkało się to z ostrym atakiem słownym ze strony zgromadzonych, którzy głośno ją obrażali i nazywali "kłamczuchą". Jej samochód został obklejony licznymi naklejkami z niewybrednymi hasłami, a kilka osób zablokowało jej samochód tak, że nie mogła wyjechać. Konieczna była interwencja policji - dopiero w ich asyście byłej polityk udało się spokojnie opuścić miejsce zdarzenia.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. RPO interweniuje na policji. Wszystko przez protesty pod TVP
  2. To ich twarze pokazano w materiale Wiadomości. Dostają pogróżki, zapowiadają pozew
  3. Andrzej Duda publicznie o Jarosławie Kaczyńskim. Burza w mediach
  4. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibik?
  5. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: gazeta.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu