Polityk wdał się w awanturę z Holecką w programie na żywo. "Ja bym panią natychmiast zwolnił"

Polityk wdał się w awanturę z Holecką w programie na żywo. "Ja bym panią natychmiast zwolnił" Źródło: screen/TVPInfo

Danuta Holecka usłyszała bardzo gorzkie słowa. Polityk Nowoczesnej w programie na żywo wdał się w awanturę z dziennikarką i stwierdził, że natychmiast by ją zwolnił. Reakcja dziennikarki zaskoczyła niejednego.

Danuta Holecka została ostro skrytykowana. W programie TVP Info pojawił się Krzysztof Mieszkowski, który miał dyskutować z politykiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Jak się jednak okazało, jego wizyta w studio doprowadziła do ostrej wymiany zdań. Polityk Nowoczesnej skierował gorzkie słowa do dziennikarki. 

Sposób przedstawiania faktów w "Wiadomościach" TVP budzi wątpliwości wielu osób. Pojawiają się głosy, że jest to rządowa propaganda sukcesu. Krzysztof Mieszkowski właśnie na to zwrócił uwagę podczas swojej wizyty w studio. Wprost zaatakował dziennikarkę.

Danuta Holecka zaatakowana na wizji. "Ja bym panią natychmiast zwolnił"

Poseł Nowoczesnej niemal od razu przystąpił do ataku. Już po pierwszym pytaniu o różnicę w wypowiedziach Jarosława Kaczyńskiego i Grzegorza Schetyny pojawiły się złośliwe komentarze. Mieszkowski nazwał "Wiadomości" stronniczym i skandalicznym programem.

Krytyka została skierowana również pod adresem Danuty Holeckiej. Poseł nie zamierzał przebierać w słowach i powiedział wprost:

- Pani została szefową "Wiadomości". Ja bym panią natychmiast zwolnił - oburzał się Mieszkowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szefowa Wiadomości nie pozostała dłużna. Ostra wymiana zdań

Danuta Holecka nie pozostała jednak dłużna. W odpowiedzi na ostrą krytykę ze strony Mieszkowskiego powiedziała: 

- Jak będzie miał pan okazję, to pan to zrobi - tak brzmiały słowa prowadzącej "Wiadomości", która choć próbowała wybrnąć z tego z klasą, ewidentnie miała nietęgą minę.

To nie pierwszy raz, kiedy poseł Krzysztof Mieszkowski skrytykował działania TVP. Po raz kolejny zrobił to na antenie, na oczach milionów widzów. Polityk jest znany z niepochlebnej opinii o telewizji publicznej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

źródło: Na Temat

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News