Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy

Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy Źródło: TVP

Danuta Holecka dziś na pewno wolałaby nie wspominać o tym nagraniu. Gdyby nie pewna organizacja, jej dziecko mogłoby umrzeć. Na nagraniu video sprzed lat dziennikarka z uśmiechem dziękuje za okazaną pomoc.

Danuta Holecka jeszcze 7 lat temu gorąco dziękowała za pomoc, której udzielono jej ukochanemu dziecku. Dziś na pewno nie powiedziałaby czegoś takiego na antenie - groziłoby jej zwolnienie ze stanowiska prezenterki "Wiadomości" oraz definitywny koniec pełnienia funkcji kierownika redakcji.

Danuta Holecka najchętniej usunęłaby wszelkie ślady nagrania z sieci

O Danucie Holeckiej zrobiło się głośno dopiero w 2015 roku, kiedy po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość zaszły ogromne zmiany w polskich mediach, szczególnie w TVP. Zostało zwolnionych wielu dziennikarzy, inni odeszli sami - została ona, nadal prowadząca wiadomości. Wielu oskarżało ją o zdradę, jednak ta nie przejmowała się komentarzami. Niedawno do internetu trafiło nagranie, z którego dziś może nie być zadowolona.

Okazuje się, że Danuta Holecka przed kilkoma laty aktywnie wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Chętnie pokazywała się z Jurkiem Owsiakiem, a jej materiały na temat fundacji emitowano w telewizji. Dziś na pewno wolałaby nie mówić o WOŚP-ie głośno i pozytywnym tonie - od 2017 roku TVP odcięła się od przedsięwzięcia, nie informuje i nie emituje materiałów, które mówiłyby np. o terminie finału i uzbieranej kwocie. Dziennikarka jednak dobrze wie, że zdrowie jej dziecka leżało poniekąd w rękach WOŚP.

Sprzęt oznaczony serduszkami WOŚP uratował życie jej dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie i urządzenia do rezonansu, i do tomografii. Mój synek wiele lat temu sam korzystał z dobrze wyposażonego inkubatora z serduszkiem WOŚP. I za to również bardzo dziękuję - jeszcze 7 lat temu mówiła do Jurka Owsiaka wdzięczna Danuta Holecka.

Dzisiaj grzeje: 1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Podziękowania Danuta Holecka złożyła w studiu stacji TVP Info, kiedy wraz z zaproszonym do studia Jurkiem Owsiakiem omawiali kwotę, którą udało się wtedy uzbierać Orkiestrze. Sama dziennikarka miała również wkład w akcję. 7 lat temu podarowała na aukcję swój długopis - otrzymała go od męża na rocznicę ślubu, a jej synowie pisali nim maturę. Został sprzedany na licytacji za 550 złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Krzysztof Jackowski przepowiedział co wydarzy się w 2020 roku! Chodzi o miliony Polaków

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News