Niepublikowane nagarnie z Danutą Holecką. Niebywałe, sprzed ponad ćwierć wieku

Niepublikowane nagarnie z Danutą Holecką. Niebywałe, sprzed ponad ćwierć wieku Źródło: TRICOLORS/East News

Danuta Holecka nie niepublikowanym wcześniej nagraniu. Czegoś takiego internauci jeszcze nie widzieli, materiał ma ponad ćwierć wieku.

Danuta Holecka od lat spełnia się jako dziennikarka TVP. Choć w mediach nie jest wcale nową twarzą, widzowie niewiele wiedzą o jej życiu prywatnym. Prezenterce daleko raczej do brylowania w show-biznesie, dlatego też raczej nie zdarza się jej dzielić informacjami z życia prywatnego. Mimo to grono osób, które z zaciekawieniem obserwuje jej losy, stale rośnie. Ostatnio sympatycy dziennikarki przeżyli szok, bo dotarło do nich nieznane wcześniej nagranie dziennikarki. 

Danuta Holecka na niepublikowanym wcześniej nagraniu 

W serwisie YouTube na kanale "Taśmy profesjonalne Łukasz M." pojawiło się w miniony wtorek nagranie mające, jak się okazuje, ponad ćwierć wieku. Widać na nim m.in. młodą Danutę Holecką w początkach swojej kariery dziennikarskiej. Wydanie wiadomości z 27 sierpnia 1994 roku robi dziś piorunujące wrażenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie spodziewałem, że znajdę materiał dzień po moich urodzinach! Wiadomości w południe prowadzi młoda Danuta Holecka - pisze twórca kanału "Taśmy profesjonalne Łukasz M.". 

Trzeba przyznać, że już na samym starcie kariery medialnej Holecka doskonale odnajdowała się w roli reporterki. Niewątpliwie właśnie dzięki temu od lat udaje jej się utrzymać wysoką pozycję. Internauci, do których dotarło nagranie, sąd pod ogromnym wrażeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji 

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

O ponad 20-letnim wydaniu wiadomości momentalnie zrobiło się w sieci naprawdę głośno. Jedni zwracają uwagę na jakość nagrania, podkreślając przy tym ogromną zmianę w technologii, a inni z kolei spoglądają tylko na młodą Holecką, która według nich zupełnie się nie zmieniła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Nowe, obiecane świadczenie nie dla emerytów. Poprawka odrzucona 2 dni po wyborach
  4. Kilkadziesiąt osób rannych, są ofiary śmiertelne. Na miejscu katastrofy służby i helikoptery
  5. Trzymajcie się za portfele, już postanowione. Nowa opłata dla 13 mln gospodarstw domowych, znamy kwotę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News