Glinski zaczął chwalić Holecką. Wyszło bardzo niezręcznie, nie pomyślał co mówi

Glinski zaczął chwalić Holecką. Wyszło bardzo niezręcznie, nie pomyślał co mówi Źródło: screen/youtube/

Danuta Holecka otrzymała naprawdę wyjątkową pochwałę od ministra. Wypowiedź Glińskiego zapewne na długo pozostanie w jej pamięci, bowiem taką wpadkę nie łatwo zapomnieć. Minister najwyraźniej najpierw powiedział, a później pomyślał.

Danuta Holecka zdecydowanie zasługuje na pochwały za lata swojej wytrwałości i determinacji. Wśród Polaków jest wiele osób, które okazują jej wyrazy uznania, a wśród nich nie zabrakło nawet ministra. Co prawda, chęci miał naprawdę dobre i z pewnością chciał, by dziennikarce zrobiło się miło, jednak nie wszystko wyszło tak, jak najwyraźniej zakładał. O jego wypowiedzi piszą wszystkie media, a on sam stał się obiektem drwin.  

Danuta Holecka otrzymała pochwałę od Glińskiego. Wyszło niezręcznie 

Dziennikarka od roku 1997 prowadzi w TVP "Wiadomości", choć niejednokrotnie próbowano ją zwolnić. Holecka nie zamierzała jednak się poddawać i hardo walczyła o utrzymanie posady.

Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Piotr Gliński postanowił publicznie pochwalić prezenterkę za jej wytrwałość i determinację. Nie ulega wątpliwością, że minister chciał dobrze, jednak w rezultacie wyszło dość niezręcznie. Wszystko dlatego, że nazwał ją "prawdziwym mężczyzną". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Siedziała w tej piwnicy jak w kazamatach i śmialiśmy się, że jesteśmy w katakumbach i że to taka rzeczywistość, którą trzeba przetrwać. Nie dawała się wyrzucić, bo dlaczego miała być dobra dziennikarka wyrzucona z TVP. Ona się zachowała po prostu jak prawdziwy, przepraszam, mężczyzna. Brała to na klatę - powiedział w rozmowie z dziennikarzem. 

Internauci od razu zaczęli komentować wypowiedź Glińskiego, niekiedy ostro się do niej odnosząc. Niektórzy otwarcie z niego zadrwili, jednak nie zabrakło również osób, które doceniły jego gest i szybko puściły w zapomnienie niefortunne sformułowanie. 

Media za czasów PO-PSL

Minister przypomniał również czasy, gdy rządy obejmowały PO-PSL. Nawiązał do tego, jak wówczas wyglądały media, które jego zdaniem nie były obiektywne i wyglądały tak samo: "Ideologicznie, światopoglądowo, establishmentowo". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt

2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

Wspomniał, że w tamtym okresie albo nie mówiono o nim nic, albo był zewsząd krytykowany. 

- Media albo mnie ignorowały i absolutnie nic nie pisały, albo mnie grillowały i to równo we wszystkich trzech telewizjach - wspomina. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę 
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę  

Źródło: natemat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News