Holecka przypadkiem się wygadała? Zaczęła odpowiadać za polityka PiS, "przyznała tym, że jest rzecznikiem partii"

Holecka przypadkiem się wygadała? Zaczęła odpowiadać za polityka PiS, "przyznała tym, że jest rzecznikiem partii" Źródło: screen/YouTube/dziecitvp

Danuta Holecka zaskoczyła widzów TVP, którzy nie spodziewali się takiego zachowania szefowej "Wiadomości". W trakcie programu Holecka wystąpiła w roli rzecznika polityka PiS. Jej wypowiedź wywołała ogromne kontrowersje.

Danuta Holecka nie kryje już swoich politycznych sympatii. Podczas programu "Gość Wiadomości" otwarcie wyznała, że jest rzeczniczką polityka PiS. Internauci zastanawiają się, czy jest to przejęzyczenie, czy może przypadkowe wyznanie prawdy. Sprawa wywołała kontrowersje.

Danuta Holecka przejęzyczyła się, czy przypadkiem zdradziła prawdę w programie na żywo?

Podczas czwartkowego spotkania gości w studio TVP doszło do nietypowej wymiany zdań pomiędzy Danutą Holecką, a jednym z posłów. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na bardzo trudną zaczepkę, na którą pozwolił sobie poseł Józef Brynkus. Stwierdził on, że Jacek Saryusz-Wolski jest dzisiaj politykiem aktywnie broniącym Prawa i Sprawiedliwości. To spora zmiana, bowiem jeszcze niedawno działał na rzecz Platformy Obywatelskiej.

 - (...) Wiem, że pan jest w opozycji, ale to też nie znaczy, że trzeba się odrywać od rzeczywistości - stwierdził Józef Brynkus.

W tym momencie dyskusja została przerwana, a przywołany do tablicy Saryusz-Wolski zamilkł. Nie odpowiedział na pytanie. Dyskusja powinna więc płynnie pójść dalej. Holecka zatrzymała ją jednak i odpowiedziała na zarzuty posła Kukiz'15.

 - Z tego, co wiem, to akurat Jacek Saryusz-Wolski poglądów nie zmienił, jeżeli to barwy polityczne. A to jest trochę inaczej. (...) Właśnie ze względu na to je zmienił, że tam barwy pod którymi był, (...) zmieniły poglądy, na Polskę - oznajmiła Holecka.

Wiele osób zwróciło uwagę na to, że Danuta Holecka zabrała głos, to jednak nie powinna była odpowiadać za Saryusza-Wolskiego, który, jeśli chce, sam jest w stanie się obronić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziennikarka TVP przeprosiła, kontrowersje pozostały

Po chwili szefowa TVP zreflektowała się i przeprosiła za swoje zachowanie. Przyznała, że nie powinna obejmować stanowiska rzecznika gościa, który przyszedł do jej studia.

To, co wydarzyło się w programie, wywołało burzliwą dyskusję wśród internautów, którzy komentują zajście twierdząc, że Danuta Holecka niejako przyznała się do agitacji PiS. Z pewnością sytuacja, która miała miejsce na antenie, jeszcze długo będzie jej wypominana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły? 
  2. NIEDOWIERZANIE! Znana prezenterka schudła 16 kg w 2,5 miesiąca! Jak to zrobiła? Nie uwierzycie [FOTO]
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu