Media przekazały bardzo smutną wiadomość. Daniel Olbrychski stracił bliskiego członka rodziny

Media przekazały bardzo smutną wiadomość. Daniel Olbrychski stracił bliskiego członka rodziny Źródło: screen player.pl

Daniel Olbrychski przeżywa naprawdę ciężkie chwile. 74-letni już aktor musi poradzić sobie z niewyobrażalną tragedią, która go spotkała. Stracił bardzo bliską mu osobę.

Daniel Olbrychski przeżył w grudniu dwie wielkie, osobiste tragedie. Musiał pożegnać Zuzannę Łapicką - swoją byłą żonę, z którą wziął ślub w 1978 roku. Zmarła 20 grudnia zeszłego roku w wieku 64 lat po długiej walce z bardzo poważną chorobą. Dwa dni wcześniej dobiła go śmierć Kazimierza Kutza, wybitnego reżysera. Łączyła go z nim szczególna więź, ponieważ wiele razy grał w jego rozmaitych produkcjach. Teraz kolejny raz w jego życiu zdarzyło się coś strasznego. 

Daniel Olbrychski pożegnał członka rodziny

Jak się okazuje, dla aktora wiosna tego roku nie jest radosną porą. Jego ciocia, Irena Śmiałowska, już od dawna chorowała. Gdy odwiedził starszą siostrę swojej mamy pod koniec marca, był wyraźnie zaniepokojony jej stanem zdrowia. Już wtedy nie mógł nawiązać kontaktu ze swoją ukochaną ciocią.

Mieszkała w Domu Opieki Społecznej "Kombatant" w Legionowie. Aktor regularnie odwiedzał ją od lat i dbał, by niczego jej nie zabrakło i miała jak najlepszą opiekę. Kobieta zawsze z niecierpliwością wyczekiwała wizyt swojego siostrzeńca, by powspominać stare czasy i dowiedzieć się, co nowego u niego i w aktorskim światku.

Irena Śmiałowska 27 marca świętowała swoje 111 urodziny. Mimo złego stanu zdrowia aktor spędził z ciocią większość dnia, a potem wrócił do siebie. Zaledwie kilka dni później otrzymał tragiczną wiadomość o jej śmierci. Kobieta dożyła naprawdę sędziwego wieku.

- Będziemy za nią bardzo tęsknić. Za jej troską, uśmiechem oraz serdecznością - krótko skomentowała żona Daniela, Krystyna Demska-Olbrychska.

Kim była ciocia Daniela Olbrychskiego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Irena Śmiałowska była kierowniczką Biblioteki Gminnej w Sannikach. Pracowała tam od wielu lat i lubiła tę pracę. Współpracownicy i osoby odwiedzające placówkę uwielbiały panią Irenę, ponieważ była bardzo oczytana i inteligentna. Zawsze uraczyła czytelnika żartem.

Daniel Olbrychski z sympatii do cioci postanowił jej zrobić niezwykłą niespodziankę gdy nagrywał zdjęcia do filmu "Salt" z Angeliną Jolie.

- Przypadały wówczas 101. jej urodziny, o czym powiedziałem Angelinie Jolie. Na co ona odparła: "W takim razie musimy przesłać jej życzenia". Natychmiast znalazła karton papieru, narysowała wielkie serce i napisała: "Happy Birthday, Irena!". Następnie poprosiła, by moja żona, Krysia, nas sfotografowała. To zdjęcie stało u cioci na szafce - wspomina z rozrzewnieniem Olbrychski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News