Są nowe informacje ws. wypadku Daniela Olbrychskiego. Niestety, stracił w nim wyjątkowo wstydliwą część ciała

Są nowe informacje ws. wypadku Daniela Olbrychskiego. Niestety, stracił w nim wyjątkowo wstydliwą część ciała Źródło: youtube/Towarzyszka Panienka/

Daniel Olbrychski miał poważny wypadek, jednak mimo to nie zamierzał odmawiać sobie publicznego wyjścia. Wiele wskazywało na to, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku, a prócz kilku zadrapań nie odniósł groźniejszych ran. Tymczasem okazało się, że stracił wstydliwą część ciała.

Daniel Olbrychski, choć w dziedzinie aktorstwa nie działa już tak aktywnie jak kiedyś, wciąż może poszczycić się rzeszą wiernych fanów, którzy przeżyli prawdziwy szok, gdy media obiegły informacje o jego wypadku. Wszyscy zaczęli martwić się o ulubieńca, który ku ich uciesze, szybko pojawił się przed blaskiem fleszy. Nikt wówczas nie spodziewał się, że powypadkowych urazów jest znacznie więcej, niż wydawało się na pierwszy rzut oka. 

Daniel Olbrychski miał poważny wypadek 

Na wstępie warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu jeden z popularniejszych polskich aktorów, stał się głównym tematem dyskusji rodaków, a jego nazwisko widniało we wszystkich nagłówkach kolorowej prasy. Jak mogliśmy się wówczas dowiedzieć, aktor podczas jazdy skuterem nagle zderzył się z samochodem osobowym marki Opel, a jego stan wydawał się na tyle poważny, że natychmiast przewieziono go do szpitala

Kolizja miała być ponoć spowodowana nieodpowiednim zachowaniem aktora, który miał poruszać się środkiem drogi i to bez włączonych świateł. Tymczasem wszyscy skupili się na jego stanie zdrowia, który na szczęście nie zagrażał jego życiu. Już kilka godzin później Daniel Olbrychski pojawił się na premierze filmu "Van Gogh", gdzie pozował do zdjęć z plastrem na nosie i zadrapaniami na twarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowe informacje ws. wypadku. Aktor stracił wyjątkowo wstydliwą część ciała 

W pierwszej chwili fani aktora byli wręcz przekonani, że rzeczywiście, choć wypadek wydawał się bardzo groźny, skończyło się tylko na kilku otarciach i niegroźnych ranach. Nikt nie podejrzewał, że Daniel Olbrychski w wyniku zdarzenia doznał wyjątkowo kłopotliwego uszczerbku, czego starał się nie pokazywać w czasie premiery. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

- Daniel stracił w wypadku pięć przednich zębów, na dole i na górze, ale na szczęście już ma uzupełnione braki - wyznaje dla "Super Expresu" przyjaciel aktora. 

Szczególnie wątek o uzupełnionych brakach może być dla jego fanów pokrzepiający, bowiem trudno znaleźć wśród nich kogoś, kto nie przepadałby za życzliwym uśmiechem aktora. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Przejdziesz na emeryturę przed 60. urodzinami. Emerytura stażowa leży na stole

Źródło: super express

Następny artykuł