Daniel Martyniuk znalazł się jakiś czas temu w centrum niemałego skandalu. Syn gwiazdora disco polo w zadziwiających emocjach pokłócił się ze swą ciężarną żoną, a w jego domu musiała interweniować policja. To jednak nie koniec afery – teraz młody mężczyzna zdecydował się pokazać całemu światu wstydliwe dla żony zdjęcie.

Daniel Martyniuk jeszcze kilka tygodni temu wyglądał na niezwykle szczęśliwego w małżeństwie. O jego ślubie z 19-letnią Eweliną oraz ciąży kobiety rozpisywały się wszystkie media plotkarskie w kraju, gratulując zakochanym.

Daniel Martyniuk bohaterem szokującego skandalu obyczajowego

Niestety, miłość popularnej pary najwyraźniej nie trwała długo. Tuż przed zakończeniem 2018 roku w domu małżonków doszło do karczemnej awantury. Martyniuk nie chciał ponoć wpuścić do środka swojej ciężarnej żony, a na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze policji, którzy znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna postanowił więc bronić się za pośrednictwem mediów społecznościowych, przekonując internautów do swych racji.

– Nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody, pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać – napisał wyraźnie rozwścieczony Martyniuk.

Martyniuk pokazał zawstydzające żonę zdjęcie, które zobaczy cała Polska

Co zadziwiające, za pośrednictwem Facebooka syn gwiazdora disco polo przekonywał o tym, że to on jest ofiarą całej sytuacji. Sugerował, że Ewelina go oszukała i wykorzystała, nazywając ją także „nimfomanką”. Chociaż nikt się tego nie spodziewał, młody mężczyzna zdecydował się także opublikować zdjęcie na dowód swoich słów. Widzimy na nim przebieg rozmowy młodych małżonków, w czasie której ze sobą flirtują.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska nie ma łatwego życia. Od dziwacznych zasad można zbzikować!

– Mi nie wystarczyło – stwierdziła Ewelina.
– Ewelina, rzeczywiście jesteś nimfomanką – stwierdził na to Daniel.
– Nie wiem o czym ty mówisz.
– Już nie udawaj.
– To ty jesteś nimfomanem!
– Absolutnie.

Opinia publiczna jest zadziwiona faktem, iż Martyniuk bez skrupułów opublikował na Instagramie fragment prywatnej rozmowy z żoną, który – zdaniem internautów – wcale nie potwierdza jego tezy. Wypłynięcie tego typu materiału z inicjatywy męża musi być niestety dla ciężarnej Eweliny niezwykle zawstydzające oraz bolesne.

Daniel Martyniuk
Fot. Instagram/Daniel Martyniuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. Gra w „M jak Miłość” zrujnowała życie wielkiej gwiazdy. Psycholog w akcji
  4. Gwiazdor najlepszych seriali Polsatu, TVP i TVN nagle mocno się postarzał. Co się dzieje?
  5. Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Poruszająca walka o zdrowie gwiazdora TVN to natchnienie dla wielu osób

Świat według Kiepskich: Serialowy Paździoch przechodzi okropne katusze! Strach go niszczy