Daniel Martyniuk i jego nagranie z sauny. Opowiada o swoich preferencjach

Daniel Martyniuk i jego nagranie z sauny. Opowiada o swoich preferencjach Źródło: Instagram/Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk odpoczywa w najlepsze. Syn króla disco polo nie ma ostatnio dobrej prasy, po tym jak kraj obiegła wieść o kryzysie w jego małżeństwie. Młody Martyniuk znalazł sposób na odreagowanie. W sieci pochwalił się relacją z sauny, w której opowiedział o swoich... preferencjach.

Daniel Martyniuk postawił na odreagowanie i odpoczynek. Syn Zenka Martyniuka, a zarazem autor niesławnych wpisów, które wywołały rodzinny skandal na całą Polskę, odcina się od problemu w jego małżeństwie.

Daniel Martyniuk nadaje z... sauny. Opowiada o swoich preferencjach

Ostatnia jego aktywność dowodzi, że młody Martyniuk woli nie zamartwiać się komplikacjami, które wywołał. Stawia za to na... przyjemny odpoczynek w pięknym hotelu nieopodal Puszczy Białowieskiej. 

Syn gwiazdora disco polo postanowił pochwalić się na Instagramie nietypową relacją. Daniel Martyniuk opublikował film... z sauny, na którym pyta swoich fanów o preferencje w tej dziedzinie. Sam postanowił zabrać zdanie w temacie.

- Znajduję się w Hotelu Białowieskim. Relacjonuję na żywo z sauny suchej. Zazwyczaj korzystam z sauny parowej, uważam że jest korzystniejsza - wyznał szczerze na nagraniu wrzuconym w media społecznościowe Daniel Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka aktywność może zadziwiać, szczególnie w kontekście niezabliźnionych ran w rodzinie. Wpisy, w których syn Zenka Martyniuka "wykładał" prawdę o swoim małżeństwie i relacjach z teściami, zszokowały opinię publiczną. Na mężczyznę posypały się gromy i zarzuty. Miał w końcu zostawić swoją ciężarną żonę i wyprawić się na tydzień, odcinając od wszystkich, włącznie z rodzicami. Dziś odpoczywa w najlepsze, również w samotności. 

Czy młody Martyniuk rzeczywiście ma taki "tupet", czy jego małżeństwo jest już nie do odratowania?

  1. Co się dzieje z Karoliną Szostak? Wygląda jak cień siebie. Sama skóra i kości!
  2. Legendarna polska aktorka zmarła tragicznie w objęciach ukochanego. Polacy długo nie mogli się otrząsnąć
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: Instagram

 

Następny artykuł