Daniel Martyniuk rozwód alimenty
Instagram daniel.martyniuk.89
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Martyniuk już po rozwodzie. Kwota alimentów zwala z nóg

Daniel Martyniuk oraz Ewelina już są po rozwodzie. Sąd zdecydował o rozwiązaniu małżeństwa już podczas pierwszej rozprawy rozwodowej. Zadecydował również o ty, jaka wysokość alimentów będzie przysługiwała już byłej żonie syna gwiazdora disco polo oraz ich córce - 1,5 rocznej Laurze.

Daniel Martyniuk już od kilku miesięcy jest regularną gwiazdą kolejnych skandali. Jego zamiłowanie do używek czy hulańczego życia zdaje się go nie opuszczać, co niejednokrotnie sprawiło już kłopoty jego ojcu - Zenkowi Martyniukowi. Gwiazdor disco polo jest załamany zachowaniem swojego syna. Nie ma już pomysłów na to, w jaki sposób wpłynąć na niego, by w końcu się ustatkował.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Daniel Martyniuk rozwiódł się z Eweliną. Wiemy, ile będzie musiał płacić na rzecz byłej żony i córki

Daniel Martyniuk zasłynął już w mediach poprzez regularne skandale, w jakie się wdaje. Mężczyzna często prowokuje inne gwiazdy przy pomocy mediów społecznościowych, czym przysparza kłopotów swojemu ojcu. Syn gwiazdora disco polo jest obecnie w konflikcie z kilkoma znanymi gwiazdami. Jakiś czas temu dobitnie wyrażał swoje zdanie na temat twórczości Kamila Bednarka czy wdał się w konflikt z Rafałem Collinsem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Daniel Martyniuk nie oszczędza również swoich najbliższych. Niedawno zamieścił informacje na temat swojej byłej dziewczyny, czym przekroczył jakiekolwiek możliwe granice. Miał również krytykować jeden z lokali weselnych, w którym nigdy się nie pojawił. "Skruszony" syn gwiazdora przepraszał później zarówno hotel, jak i swoją byłą dziewczynę i jej rodzinę. Dzisiaj z kolei odbyła się rozprawa rozwodowa Daniela oraz Eweliny.

Związek został zakończony już podczas pierwszego spotkania. Ani Daniel, ani Ewelina nie wykazywali chęci ratowania związku. Sąd rozwiązał ich małżeństwo, zasądzając jednocześnie, że alimenty należą się nie tylko dziecku, ale również byłej żonie. Na rzecz córki Laury ma on przekazywać 1,2 tysiąca złotych, a na swojej byłej żony 2 tys. zł. Portal wp.pl zacytował słowa, jakie miał wypowiedzieć syn Zenona Martyniuka tuż po rozprawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

- Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę - jako że Daniel nie podejmuje się żadnej pracy, zapewne stosowne alimenty będą opłacane przez jego ojca - Zenona Martyniuka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Nie wytrzymała widoku starej kuchni mamy. W miesiąc, za śmieszne pieniądze sama ją wyremontowała

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News