Znany patologiczny celebryta zatrzymany. Daniel M. będzie siedział w więzieniu

Znany patologiczny celebryta zatrzymany. Daniel M. będzie siedział w więzieniu Źródło: youtube/uwaga_tvn/

Daniel M. jest jednym ze znanych celebrytów, o których w ostatnim czasie jest niezwykle głośno. W mediach wybuchła prawdziwa afera w związku z ostatnim wydarzeniami, co spotyka się z licznymi komentarzami ze strony innych. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna już niebawem trafi do więzienia.

Daniel M. został skazany? Media w ostatnim czasie aż huczą w związku z kontrowersyjnymi doniesieniami. Internauci szeroko komentują całą sytuacje. Często nie przebierają w słowach, obrażają mężczyznę i życzą mu więzienia za to, co zrobił. Według najnowszych informacji ich słowa już niedługo mogą się spełnić. 

Daniel M. został zatrzymany 

W styczniu tego roku media obiegła informacja, że znany youtuber Daniel M. oraz jego matka zostali zatrzymani i odprowadzeni na komisariat policji. Mężczyzna mieszkający w Toruniu znany jest w internecie z tzw. patostreamów, czyli wulgarnych, często pełnych przemocy nagrań publikowanych w sieci.

Szczególnie oburzające było jednak jedno z zachowań mężczyzny z początku roku, gdy cała Polska wstrzymała oddech w związku z brutalnym morderstwem Pawła Adamowicza. Daniel. M oraz jego matka mieli jednak zupełnie inne zdanie na ten temat i w mediach społecznościowych chętnie chwalili okrutne poczynania sprawcy. 

Sąd zadecydował o karze dla celebryty

Właśnie za to zdarzenie sprawiło, że prokuratura zainteresowała się młodym youtuberem. Sąd zadecydował, że mężczyzna i jego matka mają nakaz stawiania się na komisariacie 5 razy w tygodniu. Co więcej, została im nałożona kaucja w wysokości kilku tysięcy, do której spłaty byli zobowiązani. Dodatkowo mężczyzna dostał kategoryczny zakaz publikowania w sieci czegokolwiek, co zawierało jego wizerunek. Dla Daniela M. oznaczało to definitywny koniec kariery w internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się okazało, wspominane poczynania nie były jedynymi w życiu mężczyzny. Nieco wcześniej youtuber usłyszał wyrok w za pobiciem, za które dostał karę 5 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu i wykonywanie prac społecznych.

Daniel M. szybko jednak zaprzestał stosować się do wyznaczonych mu warunków, dlatego też postanowiono natychmiast zmienił decyzję i zarządzono youtuberowi 82 dni więzienia. Dla wielu osób to okazja do świętowania, bowiem patostreamy cieszą się coraz mniejszą popularnością, a ich autorzy coraz szybciej tracą dobra reputację.

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł