Wspaniałe. Po tańcu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej w "Dance, dance, dance", publiczność ocierała łzy

Wspaniałe. Po tańcu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej w "Dance, dance, dance", publiczność ocierała łzy Źródło: "Dance, Dance, Dance" TVP

„Dance Dance Dance” zadebiutował jako nowy program Telewizji Polskiej. Widzowie, którzy z wypiekami na twarzy czekali na premierę show, bez wątpienia się nie zawiedli. Ich serca poruszył szczególnie taniec Wiktorii Gąsiewskiej oraz Adama Zdrójkowskiego, którzy prywatnie są parą.

Dance Dance Dance” szybko stało się wśród widzów Telewizji Polskiej prawdziwym hitem. Program, w którym uczestnicy wykonują trudne często choreografie z popularnych teledysków oraz produkcji muzycznych, okazał się ramówkowym strzałem w dziesiątkę.

"Dance Dance Dance" trafiło w gusta licznych telewidzów

Jedynym zastrzeżeniem, jaki fani mieli do formatu, okazał się ostatecznie wybór prowadzących. W sieci zaroiło się od negatywnych komentarzy pod adresem Barbary Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela. Krytykom nie chodziło wcale o ich zachowanie, a o fakt, iż bardzo często pojawiają się w kolejnych telewizyjnych produkcjach. Być może jednak produkcja liczyła na to, że tak znane twarze przyciągną dużą rzeszę zaciekawionych widzów.

Negatywne komentarze nie przyćmiły ostatecznie sukcesu programu „Dance Dance Dance”. Po jego premierze szczególnie głośno jest o występie Adama Zdrójkowskiego oraz Wiktorii Gąsiewskiej, którzy wspólnie odtworzyli choreografię z teledysku Pink do piosenki „What About Us”. Taniec młodych aktorów niezwykle spodobał się widzom oraz poruszył ich serca. Widać było, że zakochani włożyli w przygotowania dużo sił oraz pozytywnych emocji, które zdecydowanie pokazali na scenie.

Wyjątkowy sukces Wiktorii Gąsiewskiej oraz Adama Zdrójkowskiego zachwycił widzów

Zarówno publiczność, jak i jurorzy byli naprawdę zachwyceni występem artystów znanych między innymi z serialu "Rodzinka.pl", na planie którego zresztą narodziło się ich uczucie. Parze udało się zdobyć aż 27 punktów na 30. Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska zwyciężyli więc ostatecznie wygrać w pierwszym, premierowym odcinku „Dance Dance Dance”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młodzi aktorzy są parą już od dłuższego czasu. Ich miłość od samego początku budzi wśród fanów ogromne emocje. Więcej na jej temat widzowie mogli dowiedzieć się przez udział Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Poza tym internauci często mogą obserwować szczegóły prywatnego życia artystów dzięki często publikowanych przez nich na portalach społecznościowych fotografiach.

 

  1. Tragedia. Nie żyje 33-letnia uczestniczka "The Voice"
  2. Olga Kalicka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Obrzydzeni internauci: „Czekam aż będzie moda na pokazywanie klocka”
  3. Dziś wieczorem miliony Polaków włączą TVN. Historyczny odcinek programu „Milionerzy”
  4. Kim był ojciec Moniki Olejnik? "Resortowe dzieci" wywołały skandal!
  5. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU

Źródło: Radio ZET

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu