Reklama
Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem Źródło: fot. wikimedia.org
Reklama

Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem

Nagrania maltretowanych chorych dzieci, które od kilku dni krążą po internecie, mrożą krew w żyłach. Kobiety, którym powierzono opiekę nad najmłodszymi, znęcały się nad nimi, wykorzystując ich słabość. To był prawdziwy koszmar.

Reklama
Filmy, które wywołały powszechne oburzenie powstały w Tunezji w prywatnym ośrodku dla chorych na autyzm dzieci. Właścicielką przybytku jest Hala Al-Shanofi. Sprawą zajęły się już odpowiednie instytucje. ZOBACZ TAKŻE: Żona Żyły nie wytrzymała. Ujawniła co się dzieje z ich dziećmi Zwyrodniałe opiekunki biją i szarpią bezradne dzieci. Stosują wobec nich przemoc nie tylko fizyczną, ale także psychiczną, krzycząc na nie i je wyzywając. Aż trudno uwierzyć w tak wielkie okrucieństwo. ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Warszawiacy znów wychodzą na ulice Ośrodek na obrzeżach Tunisu, w którym doszło do wstrząsających scen, znajduje się obecnie pod obserwacją władz. Filmy pojawiły się najpierw na Facebooku, a ich autorką jest prawdopodobnie jedna z zatrudnionych w instytucji kobiet. Miały one być sposobem na skuteczny szantaż dyrektorki ośrodka.

Dzieci chore na autyzm był bezradne

Nagrania wywołały wielkie poruszenie w świecie arabskim i nie tylko. Tureccy eksperci komentujący całą sprawę, jasno stwierdzili, że zajścia spod Tunisu są niedopuszczalne, a obojętność i brutalność kobiet winnych maltretowania autystycznych dzieci są przerażające. ZOBACZ TAKŻE: O co chodzi? Zuckerberg poobijany i zakrwawiony Aktywiści, którzy uczestniczą w nagłaśnianiu sprawy nazywają obrzydliwe zajścia "zbrodnią przeciwko dzieciom", przerażającą tym bardziej, że ofiary były całkowicie bezradne wobec czynów swoich oprawczyń.
ZOBACZ TAKŻE: KONIEC. Wstrząsające słowa Kowalczyk, ODCHODZI
Traumatyczne nagrania zobaczyć można tutaj  oraz tutaj.
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
źródło: mamadu.pl
Reklama
Następny artykuł

Zobacz również:

Społeczeństwo Polityka Kultura Gospodarka Historia Wiadomości Opinie Popularne Wiadomości Popularne Opinie Religia Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Sojusz Lewicy Demokratycznej Partia Wolność Partia Razem Partia Zmiana Komitet Obrony Demokracji Narodowcy Kukiz'15 Nowoczesna Test Zwierzęta Top Wideo Od prawicy Od opozycji Mamut FInanse Pracownik Lifestyle Filmy Zdrowie Kontuzje Kosmetyki Prawo Urlopy Urlop Gwiazdy Jerzy Urban Polityka Politycy Nałogi Gwiazdy WOŚP Seriale Brytyjska rodzina królewska Rolnictwo Kierowcy Raperzy Seriale Pierwsza Miłość Prognoza pogody Interwencje