Strona Główna Wiadomości Społeczeństwo Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem
Autyzm
fot. wikimedia.org

Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem

Nagrania maltretowanych chorych dzieci, które od kilku dni krążą po internecie, mrożą krew w żyłach. Kobiety, którym powierzono opiekę nad najmłodszymi, znęcały się nad nimi, wykorzystując ich słabość. To był prawdziwy koszmar.

Filmy, które wywołały powszechne oburzenie powstały w Tunezji w prywatnym ośrodku dla chorych na autyzm dzieci. Właścicielką przybytku jest Hala Al-Shanofi. Sprawą zajęły się już odpowiednie instytucje.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Żyły nie wytrzymała. Ujawniła co się dzieje z ich dziećmi

Zwyrodniałe opiekunki biją i szarpią bezradne dzieci. Stosują wobec nich przemoc nie tylko fizyczną, ale także psychiczną, krzycząc na nie i je wyzywając. Aż trudno uwierzyć w tak wielkie okrucieństwo.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Warszawiacy znów wychodzą na ulice

Ośrodek na obrzeżach Tunisu, w którym doszło do wstrząsających scen, znajduje się obecnie pod obserwacją władz. Filmy pojawiły się najpierw na Facebooku, a ich autorką jest prawdopodobnie jedna z zatrudnionych w instytucji kobiet. Miały one być sposobem na skuteczny szantaż dyrektorki ośrodka.

Dzieci chore na autyzm był bezradne

Nagrania wywołały wielkie poruszenie w świecie arabskim i nie tylko. Tureccy eksperci komentujący całą sprawę, jasno stwierdzili, że zajścia spod Tunisu są niedopuszczalne, a obojętność i brutalność kobiet winnych maltretowania autystycznych dzieci są przerażające.

ZOBACZ TAKŻE: O co chodzi? Zuckerberg poobijany i zakrwawiony

Aktywiści, którzy uczestniczą w nagłaśnianiu sprawy nazywają obrzydliwe zajścia „zbrodnią przeciwko dzieciom”, przerażającą tym bardziej, że ofiary były całkowicie bezradne wobec czynów swoich oprawczyń.

ZOBACZ TAKŻE: KONIEC. Wstrząsające słowa Kowalczyk, ODCHODZI

Traumatyczne nagrania zobaczyć można tutaj  oraz tutaj.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...
źródło: mamadu.pl

Zobacz również