boy
fot. wikimedia.org
Mikołaj Pilecki - 25 Lutego 2018

Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem

Nagrania maltretowanych chorych dzieci, które od kilku dni krążą po internecie, mrożą krew w żyłach. Kobiety, którym powierzono opiekę nad najmłodszymi, znęcały się nad nimi, wykorzystując ich słabość. To był prawdziwy koszmar.

Filmy, które wywołały powszechne oburzenie powstały w Tunezji w prywatnym ośrodku dla chorych na autyzm dzieci. Właścicielką przybytku jest Hala Al-Shanofi. Sprawą zajęły się już odpowiednie instytucje.ZOBACZ TAKŻE: Żona Żyły nie wytrzymała. Ujawniła co się dzieje z ich dziećmiZwyrodniałe opiekunki biją i szarpią bezradne dzieci. Stosują wobec nich przemoc nie tylko fizyczną, ale także psychiczną, krzycząc na nie i je wyzywając. Aż trudno uwierzyć w tak wielkie okrucieństwo.ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Warszawiacy znów wychodzą na uliceOśrodek na obrzeżach Tunisu, w którym doszło do wstrząsających scen, znajduje się obecnie pod obserwacją władz. Filmy pojawiły się najpierw na Facebooku, a ich autorką jest prawdopodobnie jedna z zatrudnionych w instytucji kobiet. Miały one być sposobem na skuteczny szantaż dyrektorki ośrodka.

Dzieci chore na autyzm był bezradne

Nagrania wywołały wielkie poruszenie w świecie arabskim i nie tylko. Tureccy eksperci komentujący całą sprawę, jasno stwierdzili, że zajścia spod Tunisu są niedopuszczalne, a obojętność i brutalność kobiet winnych maltretowania autystycznych dzieci są przerażające.ZOBACZ TAKŻE: O co chodzi? Zuckerberg poobijany i zakrwawionyAktywiści, którzy uczestniczą w nagłaśnianiu sprawy nazywają obrzydliwe zajścia "zbrodnią przeciwko dzieciom", przerażającą tym bardziej, że ofiary były całkowicie bezradne wobec czynów swoich oprawczyń.
ZOBACZ TAKŻE: KONIEC. Wstrząsające słowa Kowalczyk, ODCHODZI
Traumatyczne nagrania zobaczyć można tutaj oraz tutaj.
ZAMIANA
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
pazura2Te gwiazdy spodziewają się dziecka w 2018 roku!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
czubaszek15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: mamadu.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News