Ile ma lat Damian Kordas z "Agenta-Gwiazdy"? Wiek, związek, Instagram

Ile ma lat Damian Kordas z "Agenta-Gwiazdy"? Wiek, związek, Instagram Źródło: instagram.com/damiankordas

Damian Kordas - kim jest uczestnik programu TVN Agent-Gwiazdy, który będzie walczył o wygraną? To nie pierwsze show, w którym bierze on udział. Czym się zajmuje? Co łączy go z Karoliną Pisarek, finalistką Top Model, bywalczyni salonów?

Damian Kordas to uczestnik 4. edycji programu Agent-Gwiazdy. Fani programu mogli już podziwiać jego zmagania kulinarne w programie MasterChef. Co wiemy o młodym mężczyźnie, który zdobył serca wielu fanów? Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 300 tysięcy followersów.

Damian Kordas: wiek

Damian Kordas urodził się 22 maja 1993 roku, za kilka dni będzie obchodził swoje 26 urodziny. Pochodzi z Wrocławia, jednak obecnie mieszka w stolicy, gdzie ma większe możliwości rozwijania swojej kariery. Niewiele jego fanów wie, ale młody kucharz od dzieciństwa zmaga się z cukrzycą. 

 - Zachorowałem w wieku 6 lat, więc teraz doskonale potrafię wyliczać dawki i opanowywać cukry, tak aby nie stanowiły problemu w realizacji pasji, a jednocześnie dawały dobre efekty leczenia - wyznał mężczyzna.

Damian Kordas i Karolina Pisarek. Co łączyło tę parę?

Po wystąpieniu w programie MasterChef media zaczęły rozpisywać się o związku młodego blogera kulinarnego z modelką Karoliną Pisarek. Para nie kryła swojego uczucia, chętnie pokazywali się razem na imprezach medialnych i wstawiali wspólne zdjęcia na portale społecznościowe. Związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się kilka miesięcy później. 

Obecnie portale plotkarskie próbują łączyć go z blogerką Angeliką Muchą, która również występowała w show Agent-Gwiazdy. Ani kucharz, ani blogerka oficjalnie nie potwierdzili związku.

 - My z Angeliką dosyć często gotujemy. Bardzo długo się już przyjaźnimy, teraz wzięliśmy udział razem w programie Agent, więc takie sytuacje też na pewno zbliżają. Przez żołądek do serca, już razem gotowaliśmy. Angelika jest piękną dziewczyną, więc bardzo mi się podoba - mówił Kordas.

Damian Kordas MasterChef i Agent-Gwiazdy

Początki medialnej kariery Damian Kordas zawdzięcza programowi MasterChef. Jako dwudziestodwuletni student weterynarii wziął udział w kulinarnym show. Zaczął gotować zaledwie kilka lat wcześniej, w ten sposób chciał pomóc mamie. 

 - Jego celem jest ukończenie Le Cordon Bleu w Paryżu i odbycie stażu u Gordona Ramseya, bo potem będzie już mógł otworzyć swoją restaurację - możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu. 

Do programu dostał się dopiero za trzecim razem, jednak to nie zraziło go w dążeniu do zwycięstwa. Był jednym z uczestników finałowej czternastki, z odcinka na odcinek szło mu coraz lepiej, aż doszedł do finału, gdzie pokonał Klaudię Budny i Adama Kozaneckiego i otrzymał tytuł Polskiego MasterChefa.

 - Można śmiało powiedzieć, że zmieniło się o 180 stopni. Zwycięstwo w programie stworzyło mi wiele możliwości. Byłem np. bardzo mile zaskoczony ilością ofert pracy jako szef kuchni. Natomiast na ten czas rozwijam dalej swoje umiejętności, przede mną jeszcze sporo nauki, planuję niebawem odbyć staż kulinarny. Moim największym marzeniem jest otwarcie własnej restauracji i mam nadzieję, że dzięki tej ciężkiej pracy w końcu mi się to uda - mówił w jednym z wywiadów.

Obecnie bierze udział w programie Agent-Gwiazdy, gdzie uczestnicy muszą zarabiać pieniądze, wyłaniając przy tym agenta, który próbuje im to utrudniać. W środę 22 maja Damian Kordas razem z Miśkiem Koterskim i Marią Sadowską powalczą o wygraną.

  1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Kim jest "ekskluzywny menel" Kamil Pawelski? Bloger wystąpił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News