Około godziny 13.00 doszło do strasznego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Do wszystkiego doszło w miejscowości Daleszewo w powiecie gryfińskim. Wszyscy mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się wydarzyło.

Na miejsce wypadku zostały już wezwane wszystkie służby. Jak na razie nie ma informacji odnośnie liczby ofiar. Według słów rzecznika zachodniopomorskiej straży pożarnej w wypadku brał udział samochód ciężarowy, który wjechał pod nadjeżdżający pociąg.

Miejscowość Daleszewo: tragiczny wypadek

Według najnowszych informacji są już pierwsze ofiary śmiertelne wypadku w miejscowości Daleszewo. Według ustaleń rannych osób jest 7 oraz jedna ofiara śmiertelna. Trzeba zaznaczyć, że są to informacje wstępne i dlatego liczba ofiar może się jeszcze zwiększyć. Stan pięciu osób jest określany jako ciężki.

– Na miejsce wciąż docierają kolejne karetki. Jest także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja ratunkowa – mówi Onetowi Marcin Karpierz, rzecznik gryfińskiej policji.

Akcja ratunkowa cały czas trwa. Na skutek uderzenia kilka wagonów zostało wykolejonych, natomiast kabina maszynisty jest całkowicie zniszczona.

Są już pierwsze zdjęcia z tragicznego wypadku, które opublikował portal lokalny chojna24.pl

chojna24.pl
chojna24.pl

Prosimy odświeżać stronę, będziemy o wszystkim informować na bieżąco.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwy dramat. Nie żyje 19-miesięczna córka gwiazdora
  2. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  3. Najsłynniejsza polska wokalistka odeszła w zapomnieniu. Całkiem sama

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


8 skutków palenia, których nie przewidziałeś [ZDJĘCIA]

źródło: onet.pl