Słynna para najadła się strachu. Nie zatrzymali się na czerwonym świetle, potrącili kobietę i jechali dalej

Słynna para najadła się strachu. Nie zatrzymali się na czerwonym świetle, potrącili kobietę i jechali dalej Źródło: screen/pudelek/

Dakota Johnson jest jedną z bardziej rozchwytywanych amerykańskich gwiazd. Aktorka nieustannie podróżuje między programami rozrywkowymi, gdzie udziela kolejnych wywiadów. Ostatnio wracając ze studia, uczestniczyła w wypadku, w którym ucierpiała kobieta.

Dakota Johnson i jej partner Chris Martin potrącili kobietę. Tłum, który zaobserwował całe zajście nie mógł pozostać obojętnym, a ich reakcje wzbudziły niepokój u pary. Na miejscu zjawiła się policja oraz pogotowie, które zabrało poszkodowaną do szpitala. Zagraniczne media rozpisują się o zdarzeniu z udziałem aktorki. 

Dakota Johnson najadła się strachu. Uczestniczyła w wypadku, w którym ucierpiała kobieta 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Nowym Jorku w godzinach wieczornych, czasu lokalnego. Gwiazda znana z filmu "50 twarzy Greya" wracała właśnie wraz z ukochanym i jego synem ze studia nagraniowego popularnego w Stanach Zjednoczonych programu "The Tonight Show" Jimmy'ego Fallona. 

Wiadomo, że samochód prowadził prywatny kierowca celebrytów, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle, a kilka chwil później potrącił kobietę, czego ponoć zupełnie nie zauważył. Rozwścieczony tłum, któremu nie umknęło zajście, rzucił się na auto, krzycząc i uderzając w drzwi. Tylko dzięki zachowaniu świadków para zorientowała się, że doszło do wypadku. Muzyk o razu wyskoczył z pojazdu i doskoczył do poszkodowanej kobiety. Dakota była przerażona całą sytuacją, którą bez wątpienia zapamięta na długo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poszkodowana trafiła do szpitala 

Jak podają zagraniczne media, Amerykanka odczuwała ból w jednej noce, dlatego zadecydowano o wezwaniu pogotowia. Ratownicy medyczni zabrali kobietę do szpitala, jednak z przekazywanych informacji wynika, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Wiadomo, że sprawą zajęła się lokalna policja. Nie wykluczone, że wobec kierowcy celebrytów zostaną wyciągnięte konsekwencje. Na chwilę obecną nie jest pewne czy mężczyzna usłyszał jakiekolwiek zarzuty. Amerykańskie media chętnie rozpisują się o aktorce, jednak po ostatnim zajściu, zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło. Sama gwiazda nie zdecydowała odnieść się publicznie do wypadku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News