Dagmara Kaźmierska
Instagram.com queen_of_life_77
Monika Majko - 28 Października 2020

Dagmara Kaźmierska skomentowała strajk Polek. Bezlitosna lawina krytyki, podpadła prawie wszystkim

Dagmara Kaźmierska nie mogła zostać obojętna wobec ostatnich wydarzeń w kraju. Gwiazda "Królowych życia" wyraziła swoje zdanie na temat protestu Polek, a jej słowa wywołały lawinę krytyki.

Dagmara Kaźmierska już niejednokrotnie zabierała głos w sprawie ważnych wydarzeń w kraju, tym razem również nie mogła pozostać obojętna. Gwiazda skomentowała trwające w Polsce protesty, związane z kontrowersyjnym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego. Słowa celebrytki poruszyły wielu internautów.

Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na komentarz w sprawie strajku kobiet

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd programu "Królowe życia". Widzowie stacji TTV z ciekawością śledzą nie tylko jej przygody w produkcji stacji TTV, ale również w życiu prywatnym, którym celebrytka chętnie chwali się za pomocą mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 966 tysięcy internautów.

Incydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaIncydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaCzytaj dalej

Gwiazda "Królowych życia" nie raz zabierała już głos w ważnych społecznie sprawach, dlatego postanowiła wyrazić swoje zdanie również wobec obecnych protestów, które od kilku dni paraliżują kraj. Demonstranci wychodzą na ulicę, by okazać sprzeciw wobec czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu za niezgodne z Konstytucją RP, tym samym łamiąc wypracowany w 1993 roku tzw. kompromis aborcyjny.

Dagmara Kaźmierska już wcześniej wspierała Ogólnopolski Strajk Kobiet, a teraz, gdy działania tzw. obrońców życia doprowadziły do kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, gwiazda TTV opublikowała w sieci wiele mówiące zdjęcie, a także w kilku słowach wyraziła swoje oburzenie decyzją sędziów TK i opatrzyła swój post hashtagami: #decydujemyzasiebie #decydujemysameosobie #wolność #strajkkobiet.

- Nie nam samym o sobie decydować... Co następne? - zapytała zdenerwowana gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Wpis Dagmary Kaźmierskiej wywołał lawinę krytyki

Wpis celebrytki podzielił jej obserwujących. Jedni wyrażali solidarność z jej poglądami, inni z kolei wylali na nią wiadro krytyki. Pod postem gwiazdy "Królowych życia" pojawiło się wiele komentarzy od "obrońców życia" i osób popierających zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce.

- Szkoda, że pani nie usunęli, pani Dagmaro - skomentował jeden z internautów.

- Pani Dagmaro, czy zabiłaby pani syna, gdyby był nieuleczalnie chory? Czy urodziłaby go pani choćby dlatego, żeby mieć go w ramionach choć chwilę - dodała kolejna internautka.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

Królowa życia postanowiła bronić swojego zdania i stanowczo odpowiedziała na krytyczne komentarze. Jej słowa wywołały gorącą dyskusję w sieci.

Nie chciałabym nosić pod sercem dziecka, czuć jego ruchów przez całe 9 miesięcy, mając świadomość dzień po dniu, minuta po minucie, że będę je mogła mieć tylko przez kilka minut. A ono przez tę chwilę będzie się niewiarygodnie męczyło, bo np. urodzi się z niedorozwojem płuc. Nie, tak bym nie chciała, bo nie wyobrażam sobie siebie, jak patrzę, jak bida mała łapie mi powietrze jak rybka wyrzucona z wody lub męczy się podłączona do ogromnej, bolesnej tuby. Być może mam tak słabą psychikę - odpowiedziała Kaźmierska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News