Tak kiedyś wyglądała Dagmara z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta

Tak kiedyś wyglądała Dagmara z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta Źródło: Instagram / Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w przeszłości wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz, gdy odważnie w mediach prezentuje swój niezwykle charakterystyczny styl. Na Instagramie dzisiaj aż roi się od jej zdjęć w przeróżnych, niezwykle wymyślnych kreacjach i w mocnym, wyraźnym makijażu. To jednak dopiero bycie "Królową życia" skłoniło ją do zmian. Kiedyś wyglądała jak przeciętna dwudziestolatka. Nie poznalibyście jej w tłumie!

Dagmara Kaźmierska jest dzisiaj jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd TTV. Wszystko z powodu charakterystycznej osobowości, wielu kontrowersji, a także rozpoznawalnego stylu. Dagmara nie boi się nosić długich paznokci hybrydowych, pomalowanych często na wyraziste kolory, ponadto na co dzień stosuje dość odważny makijaż i mocno podkreśla swoje brwi. Na Instagramie występuje często w futrach, a także innych, drogich kreacjach. Czy tak było zawsze? Okazuje się, że nie.

Dagmara Kaźmierska w przeszłości miała zupełnie inny styl. Nie poznalibyście jej w tłumie

Ciężko znaleźć zdjęcia z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Trzeba się naprawdę nakopać, aby dotrzeć do fotek sprzed lat. Na szczęście kilka takich znajduje się na profilu jej syna.

Na zdjęciach nie uświadczymy wymienionych wcześniej cech charakterystycznych dla jej wyglądu. Nie ma tam śladu nawet po jej blond włosach, które dzisiaj są nieodzownym elementem jej wyglądu. Okazuje się, że naturalnym kolorem Dagmary jest odcień kasztanowy. Trzeba przyznać, że Kaźmierska była naprawdę uroczą kobietą. Jak twierdzą internauci - nic dziwnego, że nie nosiła zbyt mocnego makijażu. Zwyczajnie nie był jej potrzebny. Na zdjęciach sprzed lat można zauważyć co najwyżej szminkę, a także gdzieniegdzie pomalowane oczy. Nie ma tam też podkreślonych brwi, które dzisiaj Dagmara maluje regularnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fotografie pochodzą z czasów, gdy jej syn był bardzo mały. Dagmara dopiero wdrażała się w pracę "pełnoetatowej mamy", co najwyraźniej sprawiało jej wielką frajdę. Jak sama przyznaje, czasy te były dla niej fantastyczne. Widać także wyraźnie, że rodzicielstwo służyły jej urodzie.

Fot. instagram.com/ conanbestia

Fot. instagram.com/queen_of_life_77

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Tysiące fanek ze złamanymi sercami. Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z dziewczyną, co za petarda!
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Jarosław Kret jest przerażony. Pogodynek ostrzega Polaków przed zbliżającą się katastrofą
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News