Dagmara Kaźmierska trafi do szpitala, ciężka operacja. Rodzina i fani obawiają się niepowodzenia, ale nadal wierzą
instaram
Łukasz Mazur - 21 Lutego 2020

Dagmara Kaźmierska trafi do szpitala, ciężka operacja. Rodzina i fani obawiają się niepowodzenia, ale nadal wierzą

"Królowe życia" to przede wszystkim Dagmara Kaźmierska, największa gwiazda tego programu. Po ostatnich wydarzeniach jej sytuacja życiowa może znacznie się zmienić. Wszystko wyjaśni się w marcu, a do tego czasu fani będą drżeli z niepokoju.

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" emitowanym na antenie TTV zdobyła sympatię olbrzymiej grupy widzów. Prowadzony przez nią profil na Instagramie śledzi już ponad 800 tysięcy fanów. Takie liczby robią wrażenie.

Jednak od pewnego czasu "Królowa życia" nie może pozwolić sobie na wyłączne rozkoszowanie się sławą. Po ostatnich wydarzeniach w jej życiu pojawiły się poważne problemy. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy popularnej celebrytki.

Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczuSiostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczuCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska przejdzie operację

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w wypadku samochodowym - ona prowadziła auto. Niestety w wyniku tego zdarzenia złamała obydwie nogi. Gwiazda trafiła do szpitala. Przez pewien czas nie było wiadomo, czy będzie mogła stanąć na nogi. Jej kariera oraz dalszy los stały się zagadką. Dagmara w jednym z wywiadów wyraziła opinię, z której wynika, że powątpiewa w słuszność pierwszych decyzji lekarskich. Uważa, że hospitalizacja w pierwszych tygodniach po wypadku mogła przynieść jej zdrowiu więcej strat niż korzyści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

FilmZnaleziono ich w pokoju, wstrząsające kulisy. Śmierć największych gwiazd, które zdruzgotały fanówCzytaj dalej

Na szczęście zmiana lekarza oraz przebyte zabiegi rehabilitacyjne sprawiły, że Dagmara stanęła na nogi. Pojawiła się również na premierze nowego filmu Patryka Vegi pt. "Bad Boy'. Będąc o kulach udzieliła kilku wywiadów, w których odniosła się do swojego stanu zdrowia.

- Na razie lewa noga zrobiona przez doktora z powodzeniem. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca. Myślę, że wszystko będzie dobrze - zdradziła gwiazda w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Dzisiaj grzeje:

1. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę


Dagmara Kaźmierska jest dobrej myśli, ale jej rodzina, a także fani, obawiają się, bowiem celebrytka wciąż boryka się z problemami po pierwszej operacji. Wiadomo też, że zawsze może pójść coś nie tak, dlatego z dużo większym niepokojem podchodzą do zabiegu, który już wkrótce czeka ich ulubienicę. Miejmy nadzieję, że zaplanowana na marzec operacja przyniesie oczekiwany rezultat i już wkrótce będziemy mogli widzieć Dagmarę w pełni sił w kolejnych odcinkach "Królowych życia".

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Dagmara Kaźmierska trafi do szpitala, ciężka operacja. Rodzina i fani obawiają się niepowodzenia, ale nadal wierzą
  4. Nie wiedział, że robią mu zdjęcia. Królikowski przyłapany, śledzili go cały czas
  5. Pies ciągle warczał na brzuch ciężarnej pani. Wtedy lekarze zdiagnozowali najgorsze
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Marta KaczyńskaWyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowęCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News